"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 110-17/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 6008 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5680 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсанында "Халық ақпарат", "Ел тілегі" газеттерінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 37 346 372,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 224 752,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 101 984,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 549 225,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 470 411,0 мың теңге;"
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 40 699 630,7 мың теңге;"
аталған шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 170 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 170 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;"
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 650 707,1 мың теңге;"
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 650 707,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2016 года №49-9/1 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 октября 2017 года № 110-17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 октября 2017 года № 6008. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статей 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2016 года № 49-9/1 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5680, опубликовано 28 декабря 2016 года в газетах "Халық ақпарат", "Ел тілегі" и 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 37 346 372,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 224 752,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 984,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 549 225,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 470 411,0 тысяч тенге;"
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 40 699 630,7 тысяч тенге"
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 170 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 170 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;"
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -3 650 707,1 тысяч тенге;"
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 650 707,1 тысяч тенге;

қарыздар түсімі – 3 444 114,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 563 889,9 мың теңге".
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХVІІ сессиясының төрағасы
Ғ. ЖАҚСЫЛЫҚОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БОХАНОВА

поступление займов – 3 444 114,5 тысяч тенге;
погашение займов – 563 889,9 тысяч тенге;"
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХVІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Ж. ЖАКСЫЛЫКОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

101 984,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
47 855,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
296,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
296,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
36 746,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
8 746,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
28 000,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
10 813,0
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
0,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 458,5
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
9 354,5
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
0,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
20,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
20,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
20,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1 790,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1 790,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
1 790,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
3 199,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
3 199,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттiк мекемелер салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

101 984,0
01
Доходы от государственной собственности
47 855,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
296,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
296,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
36 746,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
8 746,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
28 000,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
10 813,0
03
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 458,5
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
9 354,5
9
Прочие доходы от государственной собственности
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
20,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1 790,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1 790,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1 790,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
3 199,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
3 199,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета