"2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 тамыздағы № 91 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 тамызда № 5930 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының № 55 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5685 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы №2 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 12 805 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 917 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 26 487 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 10 849 222 мың теңге, оның ішінде субвенция 8 602 310 мың теңге;
2) шығындар - 12 872 071,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 275 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10 211 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 936 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 11 300 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №55 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 2 августа 2017 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 августа 2017 года № 5930. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5685, опубликовано в районной газете "Толқын" от 10 января 2016 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
1) доходы – 12 805 284 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 917 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 487 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 849 222 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 8 602 310 тысяч тенге;
2) затраты - 12 872 071,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 275 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10 211 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 936 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 300 тысяч тенге;

қаржы активтерін сатып алу - 11 300 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 79 362,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79 362,1 мың теңге."
"2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының № 55 шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.

приобретение финансовых активов – 11 300 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – 79 362,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 79 362,1 тысяч тенге."
приложения 1, 4 решения очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

162 069
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142 967
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 102
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
598 554,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
520 469,4
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78 085
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28 713
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 169
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 044
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31 085
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 459
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
626
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 772
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 072
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15 153
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 153
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
55 426
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 676
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
02
Қорғаныс
4 227
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 227
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 401
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 401
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 401
04
Білім беру
7 865 101
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

162 069
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
142 967
003
Капитальные расходы государственных органов
19 102
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
598 554,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
520 469,4
022
Капитальные расходы государственных органов
78 085
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28 713
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 169
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
018
Капитальные расходы государственных органов
2 044
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31 085
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30 459
004
Капитальные расходы государственного органа
626
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных
дорог
22 072
013
Капитальные расходы государственного органа
700
493
Отдел предпринимательства , промышленности и туризма района (города областного значения)
15 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15 153
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
55 426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
54 676
003
Капитальные расходы государственного органа
750
02
Оборона
4 227
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 227
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 401
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 401
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 401
04
Образование
7 865 101
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

62 858
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
412 575
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156 768
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 275
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
38 676
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
396
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 003
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
125 616
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 460
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34 586
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 795
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33 359
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 082
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралаар жоспарын іске асыру
31 277
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
388 085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
428
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
428
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 491
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
19 791
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 700
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 700
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
191 714
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4 053
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
12 991
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
174 670
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
49 071
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

62 858
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
412 575
004
Программа занятости
156 768
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 275
007
Жилищная помощь
38 676
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
396
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 003
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
125 616
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 460
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 586
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 795
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33 359
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 082
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
31 277
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
388 085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
428
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
428
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 491
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
19 791
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 700
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 700
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
191 714
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4 053
028
Развитие коммунального хозяйства
12 991
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
174 670
467
Отдел строительства района (города областного значения)
49 071
005
Развитие коммунального хозяйства