Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Арал ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қарашадағы № 200-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 6054 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 117-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 18.10.2023 № 117-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Арал ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. "Арал аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ М. ОРАЗБАЕВ
Арал ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 23 қарашадағы
№ 200-қ қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Арал ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Аральскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 23 ноября 2017 года № 200-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 ноября 2017 года № 6054. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 18 октября 2023 года № 117-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 18.10.2023 № 117-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О Пастбищах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Аральскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Аральского района" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА М. ОРАЗБАЕВ
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
от 23 ноября 2017 года № 200-қ
Схема пастбищеоборотов по Аральскому району на основании геобатанического обследования пастбищ