2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 128 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6116 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1-21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1 367 970,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 915 908 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 165 386,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 066 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 54 143,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 38 779,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 60 059,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 628 мың теңге.
салықтық түсімдер –142 412 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 113 456 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 856 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 5 324 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 2 512 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 854 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 555 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 1 855 мың теңге.
салықтық емес түсімдер –18 892 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 16 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 239,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 4 307 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 84,5 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 533,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 696,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 15 мың теңге.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0;
трансферттер түсімі –1 206 666,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 802 436 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 140 291 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 51 435 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 51 546,6 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 35 392 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 54 808 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 70 758 мың теңге.
2) шығындар –1 367 970,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 915 908 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 165 386,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 066 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 54 143,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 38 779,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 60 059,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 628 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2017 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2018 года № 6116. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-21, в том числе на 2018 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 367 970,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 915 908 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 165 386,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 066 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 54 143,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 38 779,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 60 059,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 628 тысяч тенге.
налоговые поступления – 142 412 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 113 456 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 856 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 324 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 2 512 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 854 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 555 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 1 855 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 18 892 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 16 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 239,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 4 307 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 84,5 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 533,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 696,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 15 тысяч тенге.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 206 666,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 802 436 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 140 291 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 51 435 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 51 546,6 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 35 392 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 54 808 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 70 758 тысяч тенге.
2) затраты – 1 367 970,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 915 908 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 165 386,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 066 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 54 143,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 38 779,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 60 059,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 628 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу– 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– - 0.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 205 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 052 114 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 679 104 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 127 023 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 46 373 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 44 757 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 33 830 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 52 969 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 68 058 мың теңге.
2-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 112 139 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 86 204 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 10 296 мың теңге;
Жақсықылыш – 5 062 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 4 855 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 562 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 1 560 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 2 600 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 16.04.2018 № 144 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 36 708 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 35 908 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 700 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 100 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 14.08.2018 № 175 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-3. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен Аманөткел ауылдық округі бюджетіне су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға 8 346 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт беру көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 11.09.2018 № 185 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен Аманөткел ауылдық округі бюджетіне су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға берілген қаржыдан 7111,4 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт кемітілгендігі ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит)бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – - 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19.12.2018 № 205 (вступает в силу с 01.01.2018).
2. Учесть сумму субвенции, выделяемых в бюджет города районного значения, поселковы и сельских округов на 2018 год, в размере 1 052 114 тысяч тенге, из них:
город Аральск – 679 104 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 127 023 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 46 373 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 44 757 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 33 830 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 52 969 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 68 058 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть распределение текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год в сумме 112 139 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 86 204 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 10 296 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 062 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 4 855 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 562 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 1 560 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 2 600 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 16.04.2018 № 144 (вступает в силу с 01.01.2018).
2-2. Предусмотреть распределение текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год в сумме 36 708 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 35 908 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 700 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 100 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 14.08.2018 № 175 (вступает в силу с 01.01.2018).
2-3. Учесть распределение 8 346 тысяч тенге на подготовку документации объектов водного хозяйства текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год сельскому округу Аманоткел.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11.09.2018 № 185 (вступает в силу с 01.01.2018).
2-4. Учитывается уменшение 7111,4 тысяч тенге на подготовку документации объектов водного хозяйства текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год сельскому округу Аманоткел.

Ескерту. Шешім 2-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 205 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4 471 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 1 320 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 2 972 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 279 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 15.11.2018 № 199 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-4 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19.12.2018 № 205 (вступает в силу с 01.01.2018).
2-4. Предусмотреть обьем распределяемого текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год в сумме 4 471 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 1 220 тысяч тенге;
кент Саксаульск – 2 972 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 279 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-4 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15.11.2018 № 199 (вступает в силу с 01.01.2018)

3. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 22-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс жиырма бірінші
сессиясының төрағасы
Б. Прекеев
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мадинов

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города районного значения, поселков и сельских округов на 2018 год согласно приложению 22.
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
двадцать первой сессии
Аральского районного маслихата
Б.Прекеев
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
2017 жылғы "26" желтоқсандағы №128 Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс жиырма бірінші сессиясының шешіміне 22қосымша
2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау:
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 22 к решению внеочередной двадцать первой сессии Аральского районного маслихата от "26" декабря 2017 года № 128
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города районного значения, поселков, сельских округов на 2018 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь