2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 35 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 5755 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 19.07.2017 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квоталары:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Қазалы ауданының ұйымдарында жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы С. Бабанаев

Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 15 февраля 2017 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 марта 2017 года № 5755. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 июля 2017 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 19.07.2017 № 61 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить квоты рабочих мест:
1) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации;
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
3) для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов от списочной численности работников в организациях Казалинского района, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности аким района С. Бабанаев