"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №70 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 мамырдағы № 109 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 5869 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 70 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5688 нөмерімен тіркелген, "Қазалы" газетінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 4, 28 қаңтардағы № 7 сандарында және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 06 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12853451,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1332707 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15473 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27075 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11478196,2 мың теңге;
2) шығындар – 13039045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 254552 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 323332 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68780 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу– 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -440145,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 440145,8 мың теңге.
4-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) абаттандыруға 42840 мың теңге;";
4-тармақ:
2), 3), 4), 7), 10) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке 544,6 мың теңге;";
"3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға 51256,4 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года №70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 мая 2017 года № 109. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 7 июня 2017 года № 5869. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5688, опубликовано в газете "Қазалы" от 17 января 2017 года №4, от 28 января №7 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 06 марта 2017 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12853451,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1332707 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –27075 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11478196,2 тысяч тенге;
2) затраты – 13039045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 254552 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68780 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -440145,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 440145,8 тысяч тенге."
пункт 4 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) на благоустройство 42840 тысяч тенге;";
пункт 4:
подпункт 2), 3), 3), 7), 10) изложить в следующей новой редакции:
"2) на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны 544,6 тысяч тенге;";
"3) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны 51256,4 тысяч тенге;";

"4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 20622 мың теңге;";
"7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 2626,2 мың теңге;";
"10) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 384768 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) әлеуметтік нысандарды дамытуға 48795,4 мың теңге;";
"6) мал көміндісінің құрылысына 23516 мың теңге;";
6-тармақ:
2) тармақша мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2) әлеуметтік нысандардың газбен жабдықтау жүйесін дамытуға 82258 мың теңге;";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 95000 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихат
тыс ХІV сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ж. Коланова К. Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы "29" мамырдағы
XІV сессиясының № 109 шешіміне
1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "26" желтоқсандағы
X сессиясының №70 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

"4) на оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 20622 тысяч тенге;";
"7) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 2626,2 тысяч тенге;";
"10) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 384768 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктом 5), 6) следующего содержания:
"5) на развитие социальных объектов 48795,4 тысяч тенге;";
"6) на строительство скотомогильников 23516 тысяч тенге;";
пункт 6:
подпункт 2) изложить в следующей новой редакции:
"2) на развитие систем газоснабжения социальных объектов 82258 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 95000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
ХІV сессии районного маслихата Ж. Коланова
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков
Приложение 1
к решению XІV сессии
Казалинского районного маслихата
от "29" мая 2017 года №109
Приложение 1
к решению X сессии
Казалинского районного маслихата
от "26" декабря 2016 года №70
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс

26359
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26164
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
195
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
151267
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
137077
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14190
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
672047
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
537304
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
114400
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20343
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
38071
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28341
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
268
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9462
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27620
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27555
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26079
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26079
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21380
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16620
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4760
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
79200
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79200
2
Қорғаныс
10840
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2610
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2610
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8230
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

26359
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
26164
003
Капитальные расходы государственного органа
195
122
Аппарат акима района (города областного значения)
151267
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
137077
003
Капитальные расходы государственного органа
14190
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
672047
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
537304
022
Капитальные расходы государственного органа
114400
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20343
452
Отдел финансов района (города областного значения)
38071
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28341
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
268
018
Капитальные расходы государственного органа
9462
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27620
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27555
004
Капитальные расходы государственного органа
65
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26079
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21380
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16620
003
Капитальные расходы государственного органа
4760
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
79200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79200
2
Оборона
10840
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2610
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2610
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8230
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

161
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
161
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
572269,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13960
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13960
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
92754
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
72688
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
19912
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36585
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
36585
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
401021
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129933
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
79
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32129
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14884
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
490
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5865
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99624
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55309
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30832
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31876
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1368
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1368
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

161
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
161
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
572269,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
13960
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13960
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
92754
010
Государственная адресная социальная помощь
154
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
72688
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
19912
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36585
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36585
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
401021
004
Программа занятости
129933
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
79
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32129
007
Оказание жилищной помощи
14884
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
490
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5865
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99624
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55309
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30832
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31876
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1368
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1368
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)