2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 70 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 134 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 6019 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 70 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5688 нөмерімен тіркелген, "Қазалы" газетінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы №4, 28 қаңтардағы №7 сандарында және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 6 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12941569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1222707 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27075 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11676295 мың теңге;
2) шығындар – 13122823,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 254552 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 323332 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68780 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4339 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4339 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -440145,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 440145,8 мың теңге.
4-тармақ мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеуге 100000 мың теңге;";
4-тармақ:
1), 4), 6), 7), 9), 10) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге 82620,9 мың теңге;";
"4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 23486,3 мың теңге;";
"6) гемобластозадар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге 276 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 3 ноября 2017 года № 134. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 10 ноября 2017 года № 6019. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5688, опубликовано в газете "Қазалы" от 17 января 2017 года №4, от 28 января №7 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 марта 2017 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12941569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1222707 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –27075 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11676295 тысяч тенге;
2) затраты – 13122823,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 254552 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68780 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –4339 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4339 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -440145,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 440145,8 тысяч тенге.
пункт 4 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) на компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов 100000 тысяч тенге;";
пункт 4:
подпункты 1), 4), 6), 7), 9), 10) изложить в следующей новой редакции:
"1) на образование 82620,9 тысяч тенге;";
"4) на оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 23486,3 тысяч тенге;";
"6) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию 276 тысяч тенге;";

"7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 2620,9 мың теңге;";
"9) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындауға 124858 мың теңге;";
"10) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 376348 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға 30000 мың теңге;";
6-тармақ:
1), 2), 3) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 93867 мың теңге;";
"2) әлеуметтік нысандардың газбен жабдықтау жүйесін дамытуға 99004 мың теңге;";
"3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 94598 мың теңге;";

"7) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 2620,9 тысяч тенге;";
"9) на подготовку документации объектов водного хозяйства 124858 тысяч тенге;";
"10) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 376348 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 30000 тысяч тенге;";
пункт 6:
подпункт 1), 2), 3) изложить в следующей новой редакции:
"1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 93867 тысяч тенге;";
"2) на развитие систем газоснабжения социальных объектов 99004 тысяч тенге;";
"3) на развитие транспортной инфраструктуры 94598 тысяч тенге;";

жаңа мазмұндағы 7-2 тармақпен толықтырылсын:
"7-2. Аудан бюджетінен бейне конференциялық мәжілістерінің байланыс шығындарының орталықтандырылуына байланысты 826 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.";
аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезекті XVIІ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
К.Назымбеков

дополнить пунктом 7-2 нового содержания:
"7-2. В связи с централизацией видеоконференц-совещаний возвратить с бюджета района в областной бюджет 826 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2017 года и подлежит офицальному опубликованию.
Председатель XVІІ сессии
Казалинского районного маслихата,
секретарь районного маслихата
К.Назымбеков

27407
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
137044,3
5
Денсаулық сақтау
161
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
161
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
161
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
589044,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13960
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13960
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
105072
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
54
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
84688
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
20330
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36585
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
36585
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
405262,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129933
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
79
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33209
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11884
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
490
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4865
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102962,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53263
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
36213
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32364
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1362,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

27407
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
137044,3
5
Здравоохранение
161
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
161
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
161
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
589044,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
13960
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13960
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
105072
010
Государственная адресная социальная помощь
54
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
84688
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
20330
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36585
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36585
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
405262,3
004
Программа занятости
129933
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
79
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33209
007
Оказание жилищной помощи
11884
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
490
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4865
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102962,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36213
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32364
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1362,7
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы