Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қазалы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 253 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 6059 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 қазандағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 10.10.2022 № 149 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қазалы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. "Қазалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Мұратбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "28" қарашадағы
№ 253 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қазалы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Казалинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 28 ноября 2017 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 декабря 2017 года № 6059. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 10 октября 2022 года № 149
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 10.10.2022 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 20 февраля 2017 года "О Пастбищах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Казалинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Казалинского района" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Муратбаев
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от "28" ноября 2017 год № 253
Схема пастбищеоборотов по Казалинскому район на основании геоботанического обследования пастбищ