2017 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтарда № 408 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 03 ақпанда № 5715 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін әлеуметтік нысандарға ағымдағы және күрделі жөндеулер жүргізудің мемлекеттік сатып алулардың бірыңғай ұйымдастырушысы болып "Қармақшы аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, отындардың (дизель, көмір) мемлекеттік сатып алулардың бірыңғай ұйымдастырушысы болып "Қармақшы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. "Қармақшы аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі", "Қармақшы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемелерінің басшылары заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ж. Суйеубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2017 году
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 20 января 2017 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 февраля 2017 года № 5715. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок по капитальному и текущему ремонту социальных обьектов государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел стройтельства, архитектуры и градостройтельства", единым организатором государственных закупок для заказчиков топлива (дизель, уголь) государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог".
2. Руководителям государственных учреждений "Кармакшинский районный отдел строительства, архитектуры и градостроительства", "Кармакшинский районный отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Суйеубаева Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов