2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 460 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 сәуірде № 5788 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қазандағы № 564 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 02.10.2017 № 564 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қармақшы ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 3 сәуірдегі
№ 460 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi (теңге)
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақы мөлшерi (теңге)
Балабақша
Мектеп жанында
ғы толық күндiк шағын-орталық
тар
Мектеп жанында
ғы жарты күндiк шағын-орталық
тар
Дербес толық күндiк шағын-орталықтар
Дербес жарты күндiк шағын-орталық
тар
Балабақша
Мектеп жанында
ғы толық күндiк шағын-орталық
тар
Мектеп жанында
ғы жарты күндiк шағын-орталық
тар
Дербес толық күндiк шағын-орталық
тар
Дербес жарты күндiк шағын-орталық
тар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталық
тар
Мектеп жанындағы жарты күндiк шағын-орталық
тар
Дербес толық күндiк шағын-орталық
тар
Дербес жарты күндiк шағын-орталық
тар
1
Қармақшы
ауданы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 3 апреля 2017 года № 460 Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 апреля 2017 года № 5788. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 2 октября 2017 года № 564
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 02.10.2017 № 564 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Кармакшинскому району на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармашинского района Б. Накипова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 3 апреля 2017 года № 460
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Кармакшинскому району на 2017 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
(район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования
в дошкольных организациях в
месяц (тенге)
Размер родительской платы в
дошкольных организациях
образования в месяц (тенге)
Детский
сад
Мини-центр с
полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным
днем пребывания при школе
Мини-центр
с полным днем
пребывания самостоятельный
Мини-центр с
неполным днем
пребывания самостоятельный
Детский
сад
Мини-центр с
полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным
днем пребывания при школе
Мини-центр
с полным днем
пребывания самостоятельный
Мини-центр с
неполным днем
пребывания самостоятельный
Детский
сад
Мини-центр с
полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным
днем пребывания
при школе
Мини-центр
с полным днем
пребывания самостоятельный
Мини-центр с
неполным днем
пребывания самостоятельный
1
Кармакшинский район