"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №52 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 140 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 6087 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5686 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10 039 612,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 903 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 883,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 039 742 мың теңге;
2) шығындар – 10 090 235,3 мың теңге;";
4-тармақтың 1), 6), 8), 9), 12) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге – 51 791,5 мың теңге, оның ішінде "Робототехника" кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 12 565,1 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерді физика пәндік кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 13 888 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерге компьютерлер сатып алуға – 14 126,4 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерді мектеп парталарымен қамтамасыз етуге – 8 712 мың теңге;";
"6) гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гемотологиялық аурулармен диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 862,5 мың теңге;";
"8) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 2 503,2 мың теңге, оның ішінде "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін қоса қаржыландыруға – 2 195,2 мың теңге, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату үшін қоса қаржыландыруға – 61 мың теңге, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғыларымен жарақтау үшін қоса қаржыландыруға – 247 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2017 года № 6087. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 52 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5686, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10 039 612,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 903 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 883,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 039 742 тысяч тенге;
2) затраты – 10 090 235,3 тысяч тенге;";
подпункты 1), 6), 8), 9), 12) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) на образование – 51 791,5 тысяч тенге, в том числе на обеспечение кабинетами "Робототехники" – 12 565,1 тысяч тенге, на обеспечение предметных кабинетов физики общеобразовательных школ – 13 888 тысяч тенге, на приобретение компьютеров общеобразовательных школ – 14 126,4 тысяч тенге, на обеспечение школьными партами общеобразовательных школ – 8 712 тысяч тенге;";
"6) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию – 862,5 тысяч тенге;";
"8) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы – 2 503,2 тысяч тенге, в том числе на софинансирование размещения государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси" – 2 195,2 тысяч тенге, на софинансирование установки дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 61 тысяч тенге, на софинансирование обустройства пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 247 тысяч тенге;

9) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындауға – 69 475 мың теңге;";
"12) Байқоңыр қаласындағы білім беру нысандарына қосымша коммуналдық шығындарына – 9 864 мың теңге;";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) Қармақшы ауданы Жосалы кенті көшелерін жөндеуге – 76 573 мың теңге.";
4-1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) "Қармақшы ауданы Ақтөбе ауылдық округінде ет өңдіру бойынша құс фабрикасы құрылысы" жобасын инженерлік инфрақұрылыммен қамтамасыз ету үшін мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 19 876,9 мың теңге;";
5-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
5-тармақтың 3), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 11 828,2 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 22 542,4 мың теңге, оның ішінде "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 549 мың теңге, мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге – 16 987 мың теңге, ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 4 698,4 мың теңге, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 61 мың теңге, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғыларымен жарақтауға – 247 мың теңге;
5) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға – 47 454 мың теңге, оның ішінде жалақыны ішінара субсидиялауға – 15 132 мың теңге, жастар тәжірибесіне – 32 322 мың теңге.";
5-1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Қармақшы ауданы Ақай елді мекенінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға – 128 233 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-6 тармақпен толықтырылсын:
"6-6. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты облыстық бюджетке 20 216 мың теңге жалпы сипаттағы трансферттер қайтару көзделсін.";

9) на подготовку документации объектов водного хозяйства – 69 475 тысяч тенге;";
"12) на дополнительные коммунальные расходы объектов образования в городе Байконыр – 9 864 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 13) нового содержания:
"13) на ремонт улиц поселка Жосалы Кармакшинского района – 76 573 тысяч тенге.";
подпункт 5) пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"5) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по обеспечению инженерной инфраструктурой проекта "Строительство птицефабрики по производству мяса в сельском округе Актобе Кармакшинского района" – 19 876,9 тысяч тенге;
подпункт 1) пункта 5 исключить;
подпункты 3), 4), 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"3) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Орлеу" – 11 828,2 тысяч тенге;
4) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы – 22 542,4 тысяч тенге, в том числе на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси" – 549 тысяч тенге, на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 16 987 тысяч тенге, на оказание услуг специалиста жестового языка – 4 698,4 тысяч тенге, на установки дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 61 тысяч тенге, на обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 247 тысяч тенге;
5) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства – 47 454 тысяч тенге, в том числе на частичное субсидирование заработной платы – 15 132 тысяч тенге, на молодежную практику – 32 322 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5-1 изложить в новой редакции:
"1) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в населенном пункте Акай Кармакшинского района – 128 233 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-6 нового содержания:
"6-6. Предусмотреть возврат трансфертов общего характера в областной бюджет 20 216 тысяч тенге в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения".";

аталған шешімнің 1, 4, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 17-сессиясының төрағасы
Ж.Тілеуғабылова
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы:
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №140 шешіміне 1-қосымша

приложения 1, 4, 9 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 17-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Ж.Тілеугабылова
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятулы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от " 22 " декабря 2017 года №140

1056
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
148105,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
144675,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3430
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
317601
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
311243
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6358
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26357
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22388
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
264
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3705
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25347
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25347
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22371
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21546
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
825
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48396
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
48396
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20070
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20070
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
70299
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70299
02
Қорғаныс
5798
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5798
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5338
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3796
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1056
122
Аппарат акима района (города областного значения)
148105,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
144675,7
003
Капитальные расходы государственного органа
3430
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
317601
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
311243
022
Капитальные расходы государственного органа
6358
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26357
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22388
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
264
018
Капитальные расходы государственного органа
3705
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25347
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
25347
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22371
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21546
013
Капитальные расходы государственного органа
825
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48396
040
Развитие объектов государственных органов
48396
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20070
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70299
02
Оборона
5798
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5798
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5338
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3796
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)