“2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы”
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 5776 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5689 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2017 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 104 494 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 180 619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 141 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 893 734 мың теңге;
2) шығындар – 7 150 162,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 244 573 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 323 333 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 78 760 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 14 034 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу- 14 034 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304 275,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-304 275,7 мың теңге;
қарыздар түсімі-323 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу-84 341 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-65 283,7 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3, 1-4 және 1-5 тармақтармен толықтырылсын:
“1-1. “2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы 10-сессиясының №71 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №666 қаулысымен, 2017 жылға арналған аудан бюджетіне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 40 972 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2017 года № 5776. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5689, опубликовано 28 января 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 104 494 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 180 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 141 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 893 734 тысяч тенге;
2) затраты – 7 150 162,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 244 573 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 333 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 78 760 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 034 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 034 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304 275,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 304 275,7 тысяч тенге;
поступление займов- 323 333 тысяч тенге;
погашение займов- 84 341 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-65 283,7 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3, 1-4 и 1-5 следующего содержания:
“1-1. Учесть, что постановлением акимата Кызылординской области от 20 декабря 2016 года №666 “О реализации решения 10 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года №71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы” за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты в размере 40 972 тысяч тенге на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.

1-2. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы №37 қаулысымен 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 26 400 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер және 42 127 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
1-3. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы №20 қаулысына өзгеріс енгізу туралы”
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы №31 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен, 2016 жылға арналған аудан бюджетіне бөлінген трансферттен пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық бюджеттен 1 135,8 мың теңге, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан 70,2 мың теңге, Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 551 мың теңге және облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген 718,3 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
1-4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 16-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
1-5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі 17-қосымшаға сәйкес бекітілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11, 12, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 7, 8-қосымшаларына сәйкес 16, 17-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
10-сессиясының төрағасы К.МУСТАФАЕВА
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы М.ЕСПАНОВ

1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 февраля 2016 года №37 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 6 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” в бюджет района на 2017 год за счет средств областного бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 26 400 тысяч тенге и текущие трансферты на развитие в размере 42 127 тысяч тенге.
1-3. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 15 февраля 2017 года №31 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 02 февраля 2017 года №20 “О внесении измении и дополнении в постановление акимата Жалагашского района от 06 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета 1 135,8 тысяч тенге, из Национального фонда Республики Казахстан 70,2 тысяч тенге, резерва Правительства Республики Казахстан 551 тысяч тенге и 718,3 тысяч тенге из областного бюджета возвращены в областной бюджет.
1-4. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год согласно приложению 16.
1-5. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год согласно приложению 17.”;
приложения 1, 4, 5, 11, 12, 13 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 7, 8 согласно приложениям 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 10-сессии
Жалагашского районного маслихата
МУСТАФАЕВА К.
Секретарь Жалагашского районного маслихата ЕСПАНОВ М.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

121049,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3072
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
290827
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
290827
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28910
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25746
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1100
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29645
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29345
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29487
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29487
467
Ауданның ( облыстық маңызы барқаланың) құрылыс бөлімі
22147
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
22147
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10916
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10616
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44692
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44492
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
02
Қорғаныс
11612
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11271
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11271
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
341
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
341
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1783
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

121049,6
003
Капитальные расходы государственного органа
3072
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
290827
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
290827
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28910
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25746
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1100
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
018
Капитальные расходы государственного органа
1500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29645
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
29345
004
Капитальные расходы государственного органа
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29487
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22147
040
Развитие объектов государственных органов
22147
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
10916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10616
003
Капитальные расходы государственного органа
300
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44692
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
44492
003
Капитальные расходы государственного органа
200
02
Оборона
11612
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11271
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11271
122
Аппарат акима района (города областного значения)
341
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
341
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
1783
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42525
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10624
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
24520
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
24520
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
264100,2
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101372
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3200
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
156
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3492
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
37388
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39967
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30767,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26566
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
17102
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16725
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
584231
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5434
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5434
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
537271
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
537271
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты

2200
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
42525
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10624
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24520
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24520
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
264100,2
004
Программа занятости
101372
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
3200
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики
156
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3492
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37388
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39967
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30767,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26566
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17102
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16725
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
584231
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5434
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5434
467
Отдел строительства района (города областного значения)
537271
058
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
537271
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

318
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
15996
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
9480
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
7624
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға

318
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
15996
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
9480
На социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
7624
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

2208
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
529
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
96076
Көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге
229833
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға
26400
2017 жылғы “17” наурыздағы №10-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша

2208
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
529
На подготовку документации объектов водного хозяйства
96076
На капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
229833
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26400
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “17” марта 2017 года №10-3
Приложение 12
к решению Жалагашского районного

2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
50357
“Самара-Шымкент-Аққыр” жолының “ Оңтүстік коллектор” көпірін қайта жаңғырту жұмыстарына мемлекеттік сараптама мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8230
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
42127
2017 жылғы “17” наурыздағы №10-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
13- қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы

маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые трансферты на развитие выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
50357
Государственная экспертиза и разработка проектно-сметной документации для работ по переобновлению моста “Южный коллектор” трассы “Самара-Шымкент-Аккыр"
8230
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в населенных пунктах
42127
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “17” марта 2017 года №10-3
Приложение 13
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые текущие трансферты выделенные из республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

76890
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге
12777
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
8624
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
14517
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
40972
2017 жылғы “17” наурыздағы №10-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
16-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы

76890
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
12777
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8624
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
14517
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
40972
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “17” марта 2017 года №10-3
Приложение 16
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы

132599,2
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
9210,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
280
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4225,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2272
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
433
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Қорғаныс
9088
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9088
Бiлiм беру
41268
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6077
Балаларға қосымша бiлiм беру
755
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
34436
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15965
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2000
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13965
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
13200
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
200
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
23282,6
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
1925
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
80
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6530
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2147
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6000
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Басқалар
14034
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14034
Трансферттер
551
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
551

132599,2
Государственные услуги общего характера
9210,6
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
280
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
4225,6
Капитальные расходы государственного органа
2272
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
433
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
200
Капитальные расходы государственного органа
1500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
300
Капитальные расходы государственного органа
300
Оборона
9088
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9088
Образование
41268
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6077
Дополнительное образование для детей
755
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
34436
Социальная помощь и социальное обеспечение
15965
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2000
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13965
Жилищно-коммунальное хозяйство
13200
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Освещение улиц населенных пунктов
200
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
23282,6
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1925
Функционирование районных (городских) библиотек
80
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6530
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000,6
Капитальные расходы государственного органа
600
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2147
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6000
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Прочие
14034
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14034
Трансферты
551
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
551
Приложение 8
к решению Жалагашского районного

25055,8
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
6440
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18615,8
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
12196
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9896
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2300
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
10769
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10079
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10079
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
690
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2147
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2147
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6142
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендер-дің бас жоспарларын әзірлеу
6142
Көлік және коммуникация
11777
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11777
Трансферттер
551
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
551

25055,8
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6440
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18615,8
Жилищно-коммунальное хозяйство
12196
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9896
Освещение улиц населенных пунктов
2300
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10769
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10079
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10079
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
690
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2147
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2147
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6142
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6142
Транспорт и коммуникации
11777
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
11777
Трансферты
551
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
551