2017 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 62 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 5813 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Мемлекеттік сатып алу туралы” Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып “Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. “Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Тапсырыс берушілер, аудандық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері тапсырыс берушілердің Қазақстан Республикасының қолданыстағы мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуге қажетті құжаттарды мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыға ұсынуды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 11 сәуірдегі
№ 62 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
№ р/с
Атауы
1
2
1.
Тауарлар:
1)
тауарларды сатып алу (оларды сатып алуға бөлінген сома тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген бес мыңнан он мыңға дейінгі еселенген айлық есептік көрсеткіште болған жағдайда)
2.
Жұмыстар:
1)
Жалағаш кентіндегі Ілияс Қабылов, Сақыбай Қалыбаев, Темірбек Жүргенов көшелерін ағымдағы жөндеу жұмыстары
3.
Көрсетілетін қызметтер:
1)
Жалағаш кентіндегі Мәдібай Байтөриев көшесіне жерге орналастыру және сәйкестендіру құжатын әзірлеу

О некоторых вопросах единых государственных закупок, проводимых в 2017 году
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 апреля 2017 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 апреля 2017 года № 5813. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года “О государственных закупках” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение “Жалагашский районный отдел строительства” единым организатором государственных закупок для администраторов районных бюджетных программ.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно к настоящему приложению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел строительства” в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Заказчикам, администраторам районных бюджетных программ обеспечить предоставление необходимых документов единому организатору государственных закупок на организации и проведению государственных закупок согласно действующему законодательству Республики Казахстан о государственных закупках.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 11 апреля 2017 года № 62
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1
2
1.
Товары:
1)
приобретение товаров (при сумме, выделенной для их приобретения, от пяти тысячи кратного до десяти тысячи кратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы:
1)
Текущий ремонт улиц Ильяса Кабылова, Сакыбай Калыбаева, Темирбека Жургенова в поселке Жалагаш
3.
Услуги:
1)
Подготовка документов землеустройства и соответствия на улицу Мадибая Байториева в поселке Жалагаш