Жеңілдік беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 мамырдағы № 11-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 маусымда № 5858 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 44-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1996 жылғы 1 қаңтарға дейін “Отан”, “Даңқ” ордендерімен наградталған, айырымның ең жоғары дәрежесі - “Халық Қаһарманы” атағына, республиканың құрметті атақтарына ие болған азаматтарға 1,9 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы төлемдер түрінде ақшалай мәнде жеңілдік берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 11–сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
А. МАХАТОВА М. ЕСПАНОВ

О предоставлении льготы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 мая 2017 года № 11-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 июня 2017 года № 5858
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года “О государственных наградах Республики Казахстан” и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить льготу в денежном выражении в виде ежемесячных выплат в размере 1,9 месячных расчетных показателей гражданам, награжденным до 1 января 1996 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенным высшей степени отличия - звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 11 сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
МАХАТОВА А. ЕСПАНОВ М.