"Мал жаятын орындарды айқындау туралы" Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы №2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 5843 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Мақпалкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мал жаятын орындарды айқындау туралы" Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардығы № 2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5729 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 ақпанда "Жалағаш жаршысы" газетінде № 15 (9292) жарияланған және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 03 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақпалкөл ауылдық
округінің әкімі Б. Тұңғышбаев

О признании утратившим силу решения акима сельского округа Макпалкол от 10 января 2017 года № 2 "Об определении мест выпаса животных"
Решение акима сельского округа Макпалкол Жалагашского района Кызылординской области от 3 мая 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 мая 2017 года № 5843
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким сельского округа Макпалкол РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Макпалкол от 10 января 2017 года № 2 "Об определении мест выпаса животных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5729, опубликованный 25 февраля 2017 года в газете "Жалағаш жаршысы" № 15 (9292), 03 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Макпалкол Б. Тунгышбаев