"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 01-01-03/83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 05-16/95 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 03 ақпанда № 5717 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 01-01-03/83 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5692 болып тіркелген, 2017 жылдың 31 қаңтарында Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 487 045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 078 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 997 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 550 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 373 061 мың теңге;
2) шығындар – 12 487 045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 255177 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 323 332 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68155 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 255 177 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 255 177 мың теңге.
аталған шешімнің 1, 4, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомасының бөлінісі 7 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХІ cессиясының төрағасы С.Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 31 қаңтардағы кезектен тыс
ХІ сессиясының №05-16/95 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23желтоқсандағы кезекті
X сессиясының №01-01-03/84шешіміне
1-қосымша
2017жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года №83 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2017 года № 05-16/95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 февраля 2017 года № 5717. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
Внести решение Жанакорганского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 01-01-03/83 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 5692 опуликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 31января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 487 045 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 078 437 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 995 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 550 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 373 061 тысяч тенге;
2) затраты – 12 487 045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 255 177 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68 155 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 255 177 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
255 177 тысяч тенге.
приложения 1, 4, 6 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
2. Распределение суммы трансфертов передаваемые органам местного самоуправления из районного бюджета на 2017 год утвердить согласно приложению 7.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
С.Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной
ХІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 31 января 2017 года №05-16/95
Приложение 1 к решению очередной
Х сессии Жанакорганского районного
маслихата от 23декабря 2016 года №01-01-03/84
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

18290
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
789094
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
505028
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
264680
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19386
2
Қаржылық қызмет
33065
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
33065
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30291
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
39193
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39193
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38268
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
91404
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16938
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16938
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14683
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14683
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
59783
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59783
02
Қорғаныс
23220
1
Әскери мұқтаждар
3656
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3656
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3656
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
19564
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19564
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
18000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1564
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7066
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
7066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

18290
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
789094
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
505028
022
Капитальные расходы государственного органа
264680
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19386
2
Финансовая деятельность
33065
452
Отдел финансов района (города областного значения)
33065
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30291
5
Планирование и статистическая деятельность
39193
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39193
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
38268
9
Прочие государственные услуги общего характера
91404
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16938
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14683
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14683
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
59783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
59783
02
Оборона
23220
1
Военные нужды
3656
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3656
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3656
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
19564
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19564
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
18000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1564
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7066
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
7066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
68155
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
68155
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 31 қаңтардағы кезектен тыс
ХІ сессиясының№05-16/95 шешіміне
2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатаның
2016 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті
Х сессиясының №01-01-03/84 шешіміне
№4 қосымша
2017 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Барлығы
1
Жаңақорған кенті

452
Отдел финансов района (города областного значения)
68155
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
68155
Приложение 2 к решению внеочередной
ХІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 31января 2017 года №05-16/95
Приложение 4 к решению очередной
Х сессии Жанакорганского районного
маслихата от 23декабря 2016 года №01-01-03/84
Распределение сумм, предусмотренных на 2016 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей
до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов
в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и
сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и
обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий
на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в
сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
Всего
1
поселок Жанакорган