"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 01-01-03/83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 05-16/109 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5828 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 01-01-03/83 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5692 болып тіркелген, 2017 жылдың 31 қаңтарында Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 527 518,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 078 437,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 997,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 550,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 413 534,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 608 372,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 255177,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 323 332,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 155,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 255 177,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 255 177,0 мың теңге.
7) Бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары - 84 132,5 мың теңге;
аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
ХІІІ cессиясының төрағасы
Е.Ильясов Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуіріндегі кезектен тыс
ХІІІ сессиясының №05-16/109 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23желтоқсандағы кезекті
X сессиясының №01-01-03/83 шешіміне
1-қосымша
2017жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 01-01-03/83 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2017 года № 05-16/109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 мая 2017 года № 5828. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 01-01-03/83 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 5692 опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 31января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 527 518,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 078 437,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 997,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 550,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 413 534,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 608 372,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 255 177,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 332,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68 155,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 255 177,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –255 177,0 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 84 132,5 тысяч тенге;
приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Секретарь Жанакорганского
сессии Жанакорганского районного маслихата
районного маслихата
Е. Ильясов Е. Ильясов
Приложение 1
к решению внеочередной
ХІІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата
от 18 апреля 2017 года № 05-16/109
Приложение 1
к решению очередной
Х сессии Жанакорганского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №01-01-03/83
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

39426,0
14
Борышқа қызмет көрсету
78,0
1
Борышқа қызмет көрсету
78,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
78,0
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
78,0
15
Трансферттер
126599,0
1
Трансферттер
126599,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
126599,0
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3516,8
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9168,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
111319,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
2595,2
3.Таза бюджеттік кредит беру
142245,0
Бюджеттік кредиттер
197253,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
326610,5
9
Ауыл шаруашылығы
326610,5
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлiмi
326610,5
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
326610,5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
68155,0
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
68155,0
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
68155,0
1
Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
68155,0
13
Жеке тұлғаларға жергiлiктi бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
68155,0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-255177,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
255177,0
7
Қарыздар түсiмi
323332,0
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
323332,0
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
323332,0
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
323332,0
16
Қарыздарды өтеу
68155,0
1
Қарыздарды өтеу
68155,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
68155,0
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
68155,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
84132,5
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
84132,5
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
84132,5
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
84132,5
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі кезектен тыс
ХІІІ сессиясының №05-16/109 шешіміне
2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатаның
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
кезекті Х сессиясының №01-01-03/83
шешіміне №4 қосымша
2017 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
Барлығы
1
Жаңақорған кенті

39426,0
14
Обслуживание долга
78,0
1
Обслуживание долга
78,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
78,0
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
78,0
15
Трансферты
126599,0
1
Трансферты
126599,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
126599,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3516,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
9168,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
111319,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2595,2
3.Чистое бюджетное кредитование
142245,0
Бюджетные кредиты
197253,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
326610,5
9
Сельское хозяйство
326610,5
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
326610,5
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
326610,5
Погашение бюджетных кредитов
68155,0
5
Погашение бюджетных кредитов
68155,0
01
Погашение бюджетных кредитов
68155,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
68155,0
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
68155,0
5. Дефицит бюджета (профицит)
-255177,0
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
255177,0
7
Поступления займов
323332,0
01
Внутренние государственные займы
323332,0
2
Договоры займа
323332,0
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
323332,0
16
Погашение займов
68155,0
1
Погашение займов
68155,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
68155,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
68155,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
84132,5
01
Остатки бюджетных средств
84132,5
1
Свободные остатки бюджетных средств
84132,5
01
Свободные остатки бюджетных средств
84132,5
Приложение 2
к решению внеочередной
ХІІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата
от 18 апреля 2017 года № 05-16/109
Приложение 4
к решению очередной
Х сессии Жанакорганского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №01-01-03/83
Распределение сумм, предусмотренных на 2016 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечении санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
всего
1
поселок Жанакорган