Жаңақорған аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 05-16/127 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 5845 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 26 қазандағы № 01-01-03/68 Жаңақорған аудандық мәслихаты (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5646 нөмірімен тіркелген, аудандық "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылы 3 желтоқсанда және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 25 қарашада жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
ХІV сессиясының төрағасы
Р. Құтыбаев Е. Ильясов

О признании утратившим силу решения Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 мая 2017 года № 05-16/127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2017 года № 5845
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 26 октября 2016 года № 01-01-03/68 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5646, опубликовано в районной газете "Жаңақорған тынысы" от 3 декабря 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" от 25 ноября 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХІV Секретарь Жанакорганского
сессии Жанакорганского районного маслихата
районного маслихата
Р. Кутыбаев Е. Ильясов