2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі № 312 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қазан № 5979 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 22 сентября 2017 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 октября 2017 года № 5979. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 161 қаулысының(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5773 болып тіркелген,2017 жылдың08 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 16 марта 2017 года № 161 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5773, опубликовано 08 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).