Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 05-16/199 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6126 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 558 193,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 288 237 мың теңге;
Шалқия кенті – 97 578,2 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 126 240 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 214 819,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 112 593 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 284 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 171 310 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 126 909 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 120 633 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 126 222 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 79 368 мың теңге;
салықтық түсімдер – 120 102,3 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 81 623 мың теңге;
Шалқия кенті – 5 777,3 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 4 317 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 3 310 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 3 952 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 305 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 469 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 2 987 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 4 819 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 133 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 855,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 346,9 мың теңге;
Шалқия кенті – 31,2 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 88,2 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 91,2 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 31,2 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 67,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 113 мың теңге, оның ішінде:
Сүттіқұдық ауылдық округі – 1 113 мың теңге;

О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 года
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2017 года № 05-16/199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 января 2018 года № 6126. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты поселка и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 558 193,7 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 1 288 237 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 97 578,2 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 126 240 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 214 819,5 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 112 593 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 94 284 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 171 310 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 126 909 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 120 633 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 126 222 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 79 368 тысяч тенге.
налоговые поступления – 120 102,3 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 81 623 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 5 777,3 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 4 317 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 3 310 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 3 952 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 3 305 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 4 469 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 2 987 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 4 819 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 3 133 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 2 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 855,7 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 346,9 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 31,2 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 88,2 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 91,2 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 31,2 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 67,2 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 75 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1113,0 тысяч теңге, в том числе:
Суттикудыкский сельский округ – 1113,0 тысяч тенге.

трансферттер түсімі – 2 436 122,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 206 267,1 мың теңге;
Шалқия кенті – 91 769,7 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 121 891,8 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 211 478,3 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 108 552,8 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 90 947,8 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 166 749,8 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 122 777,8 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 115 782,8 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 123 021,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 76 883 мың теңге;
2) шығындар – 2 558 524,6 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 288 347,2 мың теңге,
Шалқия кенті – 97 578,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 126 240 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 214 828,3 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 112 593,3 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 287,9 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 171 310 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 127 110,6 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 120 633,3 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 126 227,1 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 79 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 330,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 288 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 2 088 869,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті 1 000 696,1 мың теңге;
Шалқия кенті 82 200,5 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі 105 453,8 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі 166 035,8 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі 103 863,8 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі 83 387,8 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі 144 152,8 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі 113 881,8 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі 101 079,8 мың теңге;

поступление трансфертов – 2 436 122,7 тысяч тенге:
Поселок Жанакорган – 1 206 267,1 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 91 769,7 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 121 891,8 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 211 478,3 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 108 552,8 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 90 947,8 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 166 749,8 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 122 777,8 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 115 782,8 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 123 021,8 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 76 883,0 тысяч тенге;
2) расходы – 2 558 524,6 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган – 1 288 347,2 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 97 578,9 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 126 240,0 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 214 828,3 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 112 593,3тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 94 287,9 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 171 310,0 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 127 110,6 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 120 633,3 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 126 227,1 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ – 79 368,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – 0.
6) финансированиедефицита(использование профицита) бюджета–0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 330,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2018 № 288 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить субвенции выделенные из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2018 год в объеме 2 088 869,0 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жанакорган 1 000 696,1 тысяч тенге;
Поселок Шалхия 82 200,5 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ 105 453,8 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ 166 035,8 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ 103 863,8 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ 83 387,8 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ 144 152,8 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ 113 881,8 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ 101 079,8 тысяч тенге;

Бесарық ауылдық округі 115 689,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі 72 427,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХІХ сессиясының төрағасы
Т. Қалдыбаев
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №05-16/199 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Жаңақорған кенті бюджеті

Бесарыкский сельский округ 115 689,8 тысяч тенге;
Жанарыкский сельский округ 72 427,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХІХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Т. Калдыбаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению Жанакорганского районного маслихатaот 27 декабря 2017 года № 05-16/199
Бюджет поселка на 2018 года поселка Жанакорган