Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 18 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25-шілдеде № 5908 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес, Сүттіқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданының Сүттіқұдық ауылдық округінің Сүттіқұдық ауылындағы атауы жоқ көшеге "Шуақбай Торғаев" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім міндетін уақытша атқарушы Б. Ақтанов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Суттикудук Жанакорганского района Кызылординской области от 17 июля 2017 года № 18. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Кызылординской области 25 июля 2017 года за № 5908
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года №1, аким сельского округа Суттикудук РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Суттикудук сельского округа Суттикудук Жанакорганского района имя "Шуакбая Торгаева".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Б. Актанов