Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 24 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 5730 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 22 қарашадағы № 4 қорытындысына сәйкес Жаңақорған ауданы Жайылма ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жайылма ауылдық округі Жайылма ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) №1 жаңа көшеге "Тасарық" атауы;
2) №2 жаңа көшеге "Мырзатай" атауы.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жайылма ауылдық
округінің әкімі Т. Зейдалиев

О присвоении наименовании улиц
Решение акима сельского округа Жайылма Жанакорганского района Кызылординской области от 16 января 2017 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2017 года № 5730
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 22 ноября 2016 года № 4 аким сельского округа Жайылма Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Жайылма сельского округа Жайылма:
1) новой улице № 1 наименование "Тасарық";
2) новой улице № 2 наименование "Мырзатай".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Жайылма Т. Зейдалиев