"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы №4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусым № 5864 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5835 болып тіркелген, 2017 жылы 17 мамырда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Өтегенова

О признании утратившим силу решения акима Сырдарьинского района от 12 мая 2017 года №4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 5 июня 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 июня 2017 года № 5864
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сырдарьинского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 12 мая 2017 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5835, опубликовано 17 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Отегенова Б.