2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6120 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)- тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7858624,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4142622,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –8895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –10885,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері –3696221,8 мың теңге;
2) шығындар –7990081,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159397 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 225804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66407 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4000 мың теңге";
қаржы активтерін сатып алу – 4000 мың теңге ";
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294853,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294853,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 225804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66472 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын калдықтары – 135521,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 172; 04.04.2018 № 186; 15.06.2018 № 194; 24.09.2018 № 231; 19.11.2018 № 242; 20.12.2018 № 252 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін:
жеке табыс салығы- 50 пайыз;
әлеуметтік салық – 50 пайыз.
3. Аудандық бюджетке берілетін субвенцияның көлемі 2018 жылға 410884 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 010 245 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Тереңөзек кенті - 371795 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі -75843 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 101245 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 74782 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 87504 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 131368 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2018 года № 6120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –7858624,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4142622,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8895 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10885,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3696221,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7990081,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 159397 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 225804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66407 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 294853,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –294853,8 тысяч тенге;
поступление займов -225804 тысяч тенге;
погашение займов – 66472 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 135521,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 172; 04.04.2018 № 186; 15.06.2018 № 194; 24.09.2018 № 231; 19.11.2018 № 242; 20.12.2018 № 252 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет:
индивидуальный подоходный налог -50 процентов;
социальный налог- 50 процентов.
3. Установить объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в 2018 году в пределах 410884 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 1010245 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек - 371795 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма - 75843 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды - 101245 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык - 74782 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь - 87504 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов - 80365 тысяч тенге;
сельский округ Шаган - 131368 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли - 87343 тысяч тенге.

5. алынып тасталды – Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 24.09.2018 № 231 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі)
6. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 67617 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 - 2020 жылдарға ауылдық округі әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 – 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

5. исключен решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24.09.2018 № 231 (вводится в действие с 01.01.2018)
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 67617 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 5 - 7.

9. 2018 – 2020 жылдарға аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдық округі әкімдері аппараттарының арасындағы бөлінісі 8 – 10 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
17 сессиясының төрағасы:
Ж.Налибаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №153 шешіміне 1 - қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет

9. Утвердить распределение между аппаратами акимов сельских округов трансфертов, передаваемых органам местного самоуправления из районного бюджета на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 8-10.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной
17 сессии районного маслихата:
Ж.Налибаева
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №153
Районный бюджет на 2018 год

23614
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7288
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
166
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2966
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50453
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4867
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
46258,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26873
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16209
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
880
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15329
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
690361,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
264
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
110
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
154
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
679129,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
377291,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
166060,2
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
135778
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10967,3
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10967,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
437650,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76260,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
76260,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
103453
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
78877
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
24576
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
98869,3
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

23614
007
Оказание жилищной помощи
7288
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
166
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2966
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50453
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4867
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46258,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26873
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16209
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
880
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
15329
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
690361,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
264
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
110
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
154
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
679129,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
377291,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
166060,2
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
135778
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10967,3
008
Освещение улиц населенных пунктов
10967,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
437650,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
76260,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
76260,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
103453
003
Поддержка культурно-досуговой работы
78877
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
24576
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
98869,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

2. ШЫҒЫНДАР
6616753
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
418390
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
36278
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36278
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
129120
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
129120
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
113146
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113146
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
24676
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22656
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1010
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1010
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
15403
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15403
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24167
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24167
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19259
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19259
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12414
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12414
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43927
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43927
02
Қорғаныс
5928
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5005
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5005
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
923
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

2. ЗАТРАТЫ
6616753
01
Государственные услуги общего характера
418390
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
36278
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
36278
122
Аппарат акима района (города областного значения)
129120
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
129120
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113146
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113146
452
Отдел финансов района (города областного значения)
24676
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22656
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1010
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1010
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
15403
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
15403
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
24167
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
24167
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19259
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12414
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12414
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
43927
02
Оборона
5928
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5005
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5005
122
Аппарат акима района (города областного значения)
923
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2550
011
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу
74139
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20953
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20953
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
34464
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
34464
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18875
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18875
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18875
12
Көлiк және коммуникация
24288
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19800
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4488
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4488
13
Басқалар
70780
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
1969
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1969
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
68811
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
68811
15
Трансферттер
985697
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
985697
038
Субвенциялар
978206
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
7491
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №153 шешіміне 4 - қосымша
2018 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 шешіміне 5 - қосымша
2018 жылға ауылдық округі әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 15.06.2018 № 194 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 001
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 022
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 008
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау 006
БАРЛЫҒЫ
"Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2550
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
74139
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20953
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20953
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
34464
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
34464
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18875
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18875
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
18875
12
Транспорт и коммуникации
24288
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19800
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4488
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4488
13
Прочие
70780
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
1969
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1969
452
Отдел финансов района (города областного значения)
68811
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
68811
15
Трансферты
985697
452
Отдел финансов района (города областного значения)
985697
038
Субвенции
978206
051
Трансферты органам местного самоуправления
7491
Приложение 4 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №153
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №153
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2018 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2018 № 194 (вводится в действие с 01.01.2017).
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 001
Капитальные расходы государственного органа 022
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Освещение улиц населенных пунктов 008
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
ВСЕГО
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа С.Сейфуллин"