Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6128 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)- тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданының кент және ауылдық округтернің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері 1-24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1103534 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті –442778 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 89098 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 81395 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 136148 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76945 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 105081 мың теңге;
салықтық түсімдер – 45042 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 26194 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 1714 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 976 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 3881 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 4723 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 3226 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –1508 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 2820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3761 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 1937 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 41 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 13 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 1671 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 57 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 21 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 16 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1054731 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 414647 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге
Ақжарма ауылдық округі - 75843 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 131368 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 87504 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 75416 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 102245 мың теңге.
2) шығындар – 1103534 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 442778 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 89098 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 81395 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 136148 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76945 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 105081 мың теңге.

О бюджетах на 2018 – 2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2017 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2018 года № 6128.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1 – 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1103534 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 442778 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 89098 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 81395 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 136148 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76945 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 105081 тысяч тенге;
налоговые поступления – 45042 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 26194 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 1714 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 976 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 3881 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 4723 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 3226 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык –1508 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 2820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3761 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 1937 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 41 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 13 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 1671 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 57 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 21 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 16 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1054731 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 414647 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 87343 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 80365 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 75843 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 131368 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 87504 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 75416 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 102245 тысяч тенге.
2) затраты – 1103534 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 442778 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 89098 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 81395 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 136148 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76945 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 105181 тысяч тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы– 0.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 0.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 18.04.2018 № 189; 22.06.2018 № 216; 26.09.2018 № 237; 08.10.2018 № 239; 04.12.2018 № 250 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1010245 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Тереңөзек кенті - 371795 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі - 75843 мың теңге;
Шаған ауылдық округі      - 131368 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі -       87504 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 74782 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 101245 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит бюджета – 0.
6) финансирование дефицита бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18.04.2018 № 189; 22.06.2018 № 216; 26.09.2018 № 237; 08.10.2018 № 239; 04.12.2018 № 250 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть на 2018 год субвенции бюджетам поселка и сельских округов из районного бюджета в сумме 1010245 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 371795 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 87343 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 80365 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 75843 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 131368 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 87504 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 74782 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 101245 тысяч тенге.

3. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 18 сессиясының төрағасы:
Е.Жақып
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №168 шешіміне 1 - қосымша
Тереңөзек кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 250 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
18 сессии районного маслихата:
Е. Жакып
Секретарь районного маслихата: Е. Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №168
Бюджет поселка Теренозек на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 250 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование