Сырдария ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) белгiлеу және өзгерту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 қаулысы және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6130 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 21.08.2023 № 221 қаулысымен және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.08.2023 № 50 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексi" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексіне, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Сырдария ауданы елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін және өзгертілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 21.08.2023 № 221 қаулысымен және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.08.2023 № 50 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Айдарлы, Бесарық, Ақжарма, Іңкәрдария, Қоғалыкөл, С.Сейфуллин, Шаған, Шіркейлі, Қалжан ахун, Жетікөл, Тоқмағанбетов, Құндызды, Аманкелді, Н.Ілиясов елді мекендерінің қайтадан анықталған шекараларын белгілеу туралы" 2010 жылғы 05 наурыздағы бірлескен № 98/231 Сырдария ауданы әкiмдiгiнiң қаулысы мен Сырдария аудандық мәслихаты шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №10-8-115 тіркелген, 2010 жылғы 14 сәуірде "Тіршілік тынысы" газетінің №29 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы бiрлескен қаулы мен шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сырдария ауданының әкімі: Ғ.Қазантаев
Сырдария аудандық мәслихатының
кезекті 17 сессиясының төрағасы:
Ж.Налибаева
Сырдария аудандық
мәслихатының хатшысы:
Е.Әжікенов
бірлескен Сырдария ауданы әкімдігінің

Об установлении и изменении границ (черты) населенных пунктов Сырдарьинского района
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 332 и Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2018 года № 6130.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21.08.2023 № 221 и решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.08.2023 № 50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черты) населенных пунктов Сырдарьинского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21.08.2023 № 221 и решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.08.2023 № 50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление Сырдарьинского районного акимата и решение Сырдарьинского районного маслихата от 05 марта 2010 года № 98/231 "Об установлении вновь определенных границ сельских населенных пунктов Айдарлы, Бесарык, Акжарма, Инкардария, Когалыкол, С.Сейфуллин, Шаган, Ширкейли, Калжан ахун, Жетикол, Токмаганбетов, Кундызды, Аманкелды, Н.Илиясов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №10-8-115, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 14 апреля 2010 года №29 ).
3. Настоящее совместное постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района: Г.Казантаев
Председатель очередной 17 сессии
Сырдарьинского районного маслихата:
Ж.Налибаева
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата:
Е.Ажикенов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Сырдарьинского района