Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6132 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексi" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Сыдария ауданы Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 29 наурыздағы № 116 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4438 тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінің 2013 жылғы 08 мамырда №36-37 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
17 сессиясының төрағасы:
Ж.Налибаева
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №161 шешіміне 2- қосымша
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Аймақ шекарасының сипаттамасы
Аймақ ауданы, гектар
I
Аймақ (002,003 кварталдары)
247,0
Аймақтың шекарасы, батысынан Майжарма каналының бойымен, солтүстігі темір жолмен, шығысынан А.Әлиакбаров көшесі және А.Тоқмағанбетов көшесімен, оңтүстігінен Әйтек каналының бойымен Амангелді көшесі мен "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолымен түйіседі.
II
Аймақ (002, 003, 028 кварталдары)
551,0
Аймақтың солтүстік шығысы темір жолмен Тереңөзек кентінің шегінің оңтүстік-шығыс бөлігі толығымен қамтып, оңтүстігінен Сырдария өзенінің бойымен, "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолымен солтүстікке қарай Амангелді, А.Әлиакбаров пен А.Тоқмағанбетов көшесін бойлай темір жолмен түйіседі.
ІІІ
Аймақ (001 квартал)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2018 года № 6132
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 116 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4438, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 08 мая 2013 года №36-37).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 17 сессии
районного маслихата:
Ж.Налибаева
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 161
Проект (схема) зонирования земель поселка Теренозек Сыдарьинского района Кызылординской области
Приложение 2 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №161
Границы оценочных зон поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области
Номер зоны
Описание границ зон
Площадь зоны, гектар
І
Зона (кварталы 002,003)
247,0
Граница зоны с западной стороны вдоль канала Майжарма, северной стороны железная дорога, восточной стороны с улицей А.Алиакбарова и А.Токмаганбетова, южный стороны вдоль канала Айтек с улицей Амангельды пересекается автодорогой "Кызылорда-Жалагаш"
ІІ
Зона (кварталы 002,003,028)
551,0
Граница зоны с северо-восточной стороны с железной дорогой, с юго-восточной стороны полностью обхватывает границу поселка Теренозек, южная граница вдоль реки Сырдарья, автомобильной дороги "Кызылорда-Жалагаш", с северной стороны вдоль улиц Амангельды, А.Алиакбарова и А.Токмаганбетова пересекается с железной дорогой.
ІІІ
Зона (квартал 001)

219,0
Аймақтың шекарасы батысынан Айтбай каналы бойымен, солтүстігі темір жол бойымен, шығысы Майжарма каналы бойымен, оңтүстігі Айтек каналы бойымен өтеді.
IV-1
Аймақ 1 учаске (003 квартал)
367,0
Аймақ темір жолдың солтүстік бөлігін, яғни Тереңөзек кентінің солтүстігін қамтиды.
IV-2
Аймақ 2 учаске (028 квартал)
50,0
Аймақ Сырдария өзенінің солтүстік батыс бөлігінде орналасқан. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" №957 қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді-мекендер санатына ауыстырылып Тереңөзек кентіне қосымша табысталған жер учаскесі.
IV-3

219,0
Граница зоны с западной стороны проходит вдоль канала Айтбай, с северной стороны с железной дорогой, с восточной стороны вдоль канала Майжарма, с южной стороны вдоль канала Айтек.
IV-1
Зона 1 участок (квартал 003)
367,0
Граница зоны с северной стороны железной дороги и обхватывает северную часть территории поселка Теренозек.
IV-2
Зона 2 участок (квартал 028)
50,0
Зона расположена с северо-западной стороны реки Сырдарьи. Земельный участок, дополнительно предоставленный поселку Теренозек в результате перевода из категории земель лесного фонда в категорию земель населенных пунктов согласно Постановления Правительста Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории".
IV-3

Аймақ 3 учаске (028 квартал)
29,0
Аймақ Сырдария өзенінің солтүстік шығыс бөлігінде орналасқан. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" №957 қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді-мекендер санатына ауыстырылып Тереңөзек кентіне қосымша табысталған жер учаскесі.
IV-4
Аймақ 4 учаске (027 квартал)

Зона 3 участок (квартал 028)
29,0
Зона расположена с северо-восточной стороны реки Сырдарьи. Земельный участок, дополнительно предоставленный поселку Теренозек в результате перевода из категории земель лесного фонда в категорию земель населенных пунктов согласно Постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории".
IV-4
Зона 4 участок (квартал 027)

502,0
Аймақ Тереңөзек кентінің батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ солтүстігінде темір жол белдеумен, оңтүстігінде Әйтек каналымен, батысында "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолымен, шығысында Айтбай арық каналымен шектеседі.
V
Аймақ (027 квартал)
535,0
Аймақ "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолының батыс бөлігін алып жатыр. Батысында Ескі бостандық каналымен, солтүстігінде темір жол белдеуімен, оңтүстігінде Әйтек каналымен шектесіп жатыр.Бұл аймақ толығымен Тереңөзек кентінің шекарасына Қызылорда облысы Сырдария ауданы Құндызды ауылдық округінің жерлерін қосу нәтижесінде құрылды.
Барлығы

502,0
Зона расположена в западной части поселка Теренозек. Граница зоны с северной стороны проходит вдоль железной дороги, с юга по каналу Айтек, с запада вдоль автодороги "Кызылорда-Жалагаш", с востока по каналу Айтбай арык.
V
Зона (квартал 027)
535,0
Зона занимает западную часть автодороги "Кызылорда-Жалагаш", с запада по каналу Ески бостандык, с севера вдоль железной дороги, с юга по каналу Айтек. Данная зона полностью включает территорию аульного округа Кундызды Сырдарьинского района Кызылординской области вошедшего в результате слияния в черту поселка Теренозек.
Всего