Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6132 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 12.12.2024 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімі.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексi" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Сыдария ауданы Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 29 наурыздағы № 116 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4438 тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінің 2013 жылғы 08 мамырда №36-37 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
17 сессиясының төрағасы:
Ж.Налибаева
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 12.12.2024 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімі.
Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №161 шешіміне 2- қосымша
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 12.12.2024 № 154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімі.
Аймақ нөмірі
Аймақ шекарасының сипаттамасы
Аймақ ауданы, гектар
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Теренозек Сырдарьинского района
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2018 года № 6132.
Сноска. Заголовок – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2024 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 116 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4438, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 08 мая 2013 года №36-37).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 17 сессии
районного маслихата:
Ж.Налибаева
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 161
Проект (схема) зонирования земель поселка Теренозек Сыдарьинского района Кызылординской области
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2024 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №161
Границы оценочных зон поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области
Сноска. Приложение 2 – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2024 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер зоны
Описание границ зон
Площадь зоны, гектар
І

Аймақ (002,003 кварталдары)
267,0
Тереңөзек кентінің орталығы. Батыс бөлігі "Майжарма" каналы, солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, шығыс бөлігі А.Әлиакбаров және А.Тоқмағанбетов көшелері, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы, "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы.
II
Аймақ (002, 003, 028 кварталдары)
551,0
Тереңөзек кентінің оңтүстік-шығысы. Оңтүстік бөлігі "Сырдария" өзені, "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы, солтүстік бөлігі А. Иманов, А.Әлиакбаров пен А.Тоқмағанбетов көшелерінен темір жол белдеуіне дейін.
ІІІ
Аймақ (001 квартал)
219,0
Батыс бөлігі "Айтбай" каналы, солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, шығыс бөлігі "Майжарма" каналы, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы.
IV-1
Аймақ 1 учаске (003 квартал)

Зона (кварталы 002,003)
267,0
Центр поселка Теренозек. Западная часть - канал "Майжарма", северная часть - железнодорожный пояс, восточная часть - улицы А.Алиакбарова и А.Токмаганбетова, южная часть - канал "Айтек", автомобильная дорога "Кызылорда-Жалагаш".
ІІ
Зона (кварталы 002,003,028)
551,0
Юго-восток поселка Теренозек. Южная часть - река "Сырдарья", автомобильная дорога "Кызылорда-Жалагаш", северная часть - от улиц А. Иманова, А. Алиакбарова и А. Токмаганбетова до железнодорожной полосы.
ІІІ
Зона (квартал 001)
219,0
Западная часть - канал "Айтбай", северная часть-железнодорожный пояс, восточная часть - канал "Майжарма", южная часть - канал "Айтек".
IV-1
Зона 1 участок (квартал 003)

374,6
Тереңөзек кентінің темір жол белдеуінің солтүстік бөлігі.
IV-2
Аймақ 2 учаске (028 квартал)
50,0
"Сырдария" өзенінің солтүстік-батысы. "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №957 қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді-мекен санатына ауыстырылған жер учаскесі.
IV-3
Аймақ 3 учаске (028 квартал)

374,6
Северная часть железнодорожного пояса поселка Теренозек.
IV-2
Зона 2 участок (квартал 028)
50,0
Северо-запад реки "Сырдарья". Земельный участок, переведенный из категории земель лесного фонда в категорию населенных пунктов в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года №957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в другую категорию".
IV-3
Зона 3 участок (квартал 028)

29,0
"Сырдария" өзенінің солтүстік-шығысы. "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №957 қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді-мекен санатына ауыстырылған жер учаскесі.
IV-4
Аймақ 4 учаске (027 квартал)
502,0
Тереңөзек кентінің батысы. Солтүстік бөлігі темір жол белдеуі, оңтүстік бөлігі "Айтек" каналы, батыс бөлігі "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы, шығыс бөлігі "Айтбай-арық" каналы.
V
Аймақ (027 квартал)

29,0
Северо-восток реки "Сырдарья". Земельный участок, переведенный из категории земель лесного фонда в категорию населенных пунктов в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года №957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в другую категорию".
IV-4
Зона 4 участок (квартал 027)
502,0
Запад поселка Теренозек. Северная часть - железнодорожный пояс, южная часть - канал "Айтек", западная часть - автомобильная дорога "Кызылорда-Жалагаш", восточная часть - канал "Айтбай-арык".
V
Зона (квартал 027)