Орталық аланға атау беру және көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шіркейлі ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 наурыздағы № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 5778 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қорытындысына сәйкес, Шіркейлі ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданы Шіркейлі ауылдық округі Шіркейлі ауылының орталық алаңына "Жаңабай Азаматов" есімі берілсін.
2. Сырдария ауданы Шіркейлі ауылдық округі Шіркейлі ауылының мына көшелері:
1) "Бесөзек" көшесі "Балдырған Мұстапаева" есімімен;
2) "Кеңес №1" көшесі "Жақып Ыдырысов" есімімен;
3) "Кеңес №2" көшесі "Бекей Жақыпов" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Р. Мамадиярова

О наименований центральной площади и переименовании улиц
Решение акима сельского округа Ширкейли Сырдарьинского района Кызылординской области от 2 марта 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2017 года № 5778
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением ономастической комиссии Кызылординской области от 21 сентября 2016 года № 3, аким сельского округа Ширкейли РЕШИЛ:
1. Присвоить в центральную площадь села Ширкейли сельского округа Ширкейли Сырдарьинского района имя "Жаңабай Азаматов".
2. Переименовать следующие улицы села Ширкейли сельского округа Ширкейли Сырдарьинского района:
1) улицу "Бесөзек" именем "Балдырған Мұстапаева";
2) улицу "Кеңес № 1" именем "Жақып Ыдырысов";
3) улицу "Кеңес № 2" именем "Бекей Жақыпов".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Мамадиярова Р.