Шиелі ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 6091 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, Заңына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 8-бабының 1-тармақшасына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Шиелі ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары бекітілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М.Дүйсенов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының2017 жылғы 13 желтоқсандағы№17/2 шешіміне қосымша
Шиелі ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
1) Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде жайылымдардың орналасу схемасы (картасы);

Об утвреждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Шиелийскому району на 2017-2018 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 декабря 2017 года № 17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2017 года № 6091. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить план по управлению пастбищами и их использованию по Шиелиийскому району на 2017-2018 годы согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М.Дуйсенов
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык
Приложение к решению Шиелийского районного маслихатa от 13 декабря 2017 года №17/2
План мероприятий по управлению пастбищами и их использованию по Шиелийскому району на 2017-2018 годы
1) Схема (карта) расположения пастбищ на территории в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов;

2) Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары;
3) Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы;
4) Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы;
5) Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;

2) Приемлемые схемы пастбищеоборотов;
3) Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
4) Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды;
5) Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища;

705
"Талаптан-2" ЖШС
706
"Мұстафа Шоқай-Ыдырыс" ЖШС
707
"1-Май" ЖШС
708
"Бірлестік" ЖШС
709
"Досбол Би" ЖШС
710
"Жаңа Бестам" ЖШС
711
"Сыр Игілігі" ЖШС
712
"Тан Лтд" ЖШС
Аббревиатуралардың таратылып жазылуы:
ш/қ – шаруа қожалықтары; ЖШС-жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Шартты белгілер
Ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
№ р/с
Ел­ді ме­кен ата­уы
Жал­пы жер кө­ле­мі
Оның ішін­де ха­лық қа­жет­ті­лі­гі үшін (жай­ы­лы­мы және ша­бын­дық ал­қап­та­ры.)
Же­ке қо­жа­лық және ша­руа қо­жа­лық­тар бой­ын­ша мал ба­сы са­ны
Бір бір­лік­ке қа­жет жай­ы­лым кө­ле­мі, га
Нор­ма­тив бой­ын­ша қа­жет жай­ы­лым кө­ле­мі, га
Қо­сым­ша қа­жет еті­ле­тін жай­ы­лым, га
Қо­сым­ша бе­рі­ле­тін жай­ы­лым­дар
Оның ішін­де
Мем­ле­кет­тік жер қо­ры­нан
(га)
Жал­ға бе­рі­л­ген жер­лер­ден
(га)
Мау­сым­дық жай­ы­лым
(га)
Ай­дал­ма­лы жай­ы­лым
(га)
1
Ши­е­лі кен­ті
3964,0 га
Жайылымы -23,0 га
МІҚ-2852
11

705
ТОО "Талаптан-2"
706
ТОО "Мустафа Шокай-Ыдырыс"
707
ТОО "1-МАЙ"
708
ТОО "Бирлестик"
709
ТОО "Досбол БИ"
710
ТОО "Жана Бестам"
711
ТОО "Сыр ИГИЛИГИ"
712
ТОО "Тан Лтд"
Расшифровка аббревиатур:
К/х –крестянское хозяйство; ТОО- товарищество с ограниченной ответственностью.
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды
Условные знаки
Схема перераспределения пастбищ, и его замена предоставляемых размещения поголовья для сельскохозяйственных животных
№ р/с
На­име­но­ва­ние на­се­лен­ных пунк­тов
Об­щая пло­щадь
В том чис­ле для нужд на­се­ле­ния (паст­би­ща и се­но­кос­ные уго­дья.)
Хо­зяйств и лич­ных кре­стьян­ских хо­зяйств по по­го­ло­вье ско­та
Объ­ем на од­ну еди­ни­цу, необ­хо­ди­мо паст­бищ, га
Объ­ем по нор­ма­ти­ву необ­хо­ди­мо паст­бищ, га
Тре­бу­ет­ся до­пол­ни­тель­ных паст­бищ, га
До­пол­ни­тель­но паст­би­ща
В том чис­ле
Го­су­дар­ствен­но­го зе­мель­но­го фон­да
(га)
В арен­ду из зе­мель,
(га)
Се­зон­ные паст­би­ща
(га)
Паш­ни; паст­би­ща
(га)
1
По­се­лок Ши­е­ли
39644,0 га
23,0
га- пастбища
КРС-2852
11