2018-2020 жылдарға арналған Керделі ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6125 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 91бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Керделі ауылдық округінің бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 92 261 мың теңге;
салықтық түсімдер - 1 948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 92 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімі - 90 221 мың теңге;
2) шығындар - 92 261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 0.

О бюджете Керделинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2017 года № 19/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2018 года № 6125. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Керделинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложению 1, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 92 261 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям - 1 948 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям - 92 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала - 0;
по поступлениям трансфертов - 90 221 тысяч тенге;
2) затраты - 92 261 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) - 0;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 34/5 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2018 жылға 80 820 мың теңге;
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: П. Маханбет
Шиелі аудандық
мәслихат хатшысы: Б. Сыздық

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 28.12.2018 № 34/5 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Объем субвенций за 2018 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 80 820 тыс.тенге
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата: П. Маханбет
Секретарь Шиелийского
районного маслихата: Б. Сыздык