Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017 - 2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 145 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 шілдеде № 3390 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Бiлiм туралы" заңдарына сәйкес облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Бекiтiлсiн:
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы.
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес күндізгі, сыртқы оқыту нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы.
2. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі 2017–2018 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдау бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыруды көздестірсін.
4. "Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (З.Ж.Тастемірова):
осы қаулының техникалық және кәсіптік білім бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкiмiнiң орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
білім басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
З. Ж. Тастемірова
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
К.А. Оралбаева
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
индустриялық-инновациялық даму
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Н. Қ. Қарасаев
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және сауда басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
В.Т. Мұстапаева
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Х.Х. Нұрғалиева
"12" 06 2017 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2017 жылғы "12" маусымдағы
№ 145 қаулысына
1 қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017- 2018 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 12 июня 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 июля 2017 года № 3390
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по дневной форме обучения согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по заочной форме обучения согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по дневной, заочной формам обучения согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" предусмотреть финансирование государственного образовательного заказа по приему в учебные заведения технического и профессионального образования в 2016-2017 учебном году.
4. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Тастемировой З.Ж.):
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управления образования
Мангистауской области"
Тастемирова З.Ж.
"12" 06 2017 г.
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управления здравоохранения
Мангистауской области"
Оралбаева К.А.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области"
Калмуратова Г.М.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления индустриально-
инновационного развития
Мангистауской области"
Карасаев Н.К.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления предпринимательства
и торговли Мангистауской области"
Мустапаева В.Т.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления финансов Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
"12" 12 2017 г.
исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управления экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области"
Нургалиева Х.Х.
"12" 06 2017 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от " 12 " 06 2017 года № 145

Күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп)
коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" МКҚК
1
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0508000 Тамақтандыруды
ұйымдастыру:
050802 2 Кондитер
25
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
3
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
110911 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по дневной форме обучения
Код и название профессий и специальностей Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык обучения Срок
обучения
ГККП "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий"
Управления образования Мангистауской области
1
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0508000 Организация питания:
050802 2 Кондитер
25
11 классов
казахский
1 год 10 мес.
3
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
110911 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.

3 жыл 10 ай
4
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):
111404 2 Электр газымен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
5
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютерлік құрылғыларға қызмет көрсетуші техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
150
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Қарақия кәсіптік колледжі" МКҚК
1
1103000 Кеме жасау және кеме машиналарының мехнизміне техникалық қызмет көрсету:
110310 2 Кеме құбыр июшісі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):
1114042 Электр газымен
дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120107 2 Автокөлікті жөндеу слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" МКҚК
1
1013000 Механикалық өңдеу, өлшеу - бақылау құралдары және өндірістегі
автоматика:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесарі
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
2
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1226000 Тамақтандыру
кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру :
122603 3 Технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4
1305000 Ақпараттық жүйелер
(қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1307000 Электр байланысы және
желімен хабарлаудың желілік
құрылыстарын пайдалану:
130702 2 Электр байланысы және
желімен хабарлау желілік
құрылыстарының электр
монтері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
125
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Бейнеу политехникалық колледжі" МКҚК
1
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу
машиналарының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай.
2
1405000 Газбен қамтамасыз ету
жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану:

3 года 10 мес.
4
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
5
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
150
ГККП "Каракиянский профессиональный колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120106 2 Электрик по ремонту автомобильного
электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
100
ГККП "Актауский технологический колледж сервиса"
Управления образования Мангистауской области
1
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
2
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания:
122603 3 Технолог
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
4
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130702 2 Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
125
ГККП "Бейнеуский политехнический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
1304000 Вычислительная техника и програмное обспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно- вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:

140504 3 Газ объектілері құрал-жабдығын пайдалану технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
50
5. Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Мамандандырылған техникалық колледжі" МКҚК
1.
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу:
121103 2 Тігінші
20
11 сынып
қазақша
10 ай
2
1219000 Нан пісіру, макарон және кондитерлік өндірісі:
121914 2 Наубайшы
20
11 сынып
қазақша
10 ай
3
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
140103 2 Құрылыс шебері
140117 2 Стропальші
140119 2 Құрылыс электр слесарі
20
20
20
11 сынып
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
қазақша
10 ай
10 ай
10 ай
Жиыны:

140504 3 Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
50
ГККП "Специализированный технический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
20
11 классов
казахский
10 мес.
2
1219000 Хлебопекароное, макоронное и кондитерское проивзодство
121914 2 Пекарь
20
11 классов
русский
10 мес.
3
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140103 2 Столяр строительный
140117 2 Стропольщик
140119 2 Электрослесарь
строительный
20
20
20
11 классов
11 классов
11 классов
русский
русский
русский
10 мес.
10 мес.
10 мес.
Итого:

100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау энергетикалық колледжі" МКҚК
1
0808000 Мұнай, газ өңдеу және химия өнеркәсібінің жабдытарына техникалық қызмет көрсету және
жөндеу (түрлері бойынша) :
080803 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0901000 Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша):
090203 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
0906000 Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары:

100
ГККП "Мангистауский энергетический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтегазоперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080803 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0902000 Электроснабжение
(по отраслям):
090203 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
0906000 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций:

140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
8
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар құрылысы
141001 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
9
1517000 Төтенше жағдайда қорғау (сала бойынша):
151703 3 Техник
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
325
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау өнер колледжі" МКҚК
1
0404000 Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша):
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер.
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр, ансамбль әртісі (жетекшісі)

140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
8
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
9
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
50
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого :
325
ГККП "Мангистауский колледж искусств"
Управления образования Мангистауской области
1
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам):
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля

040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, халық аспаптар оркестрінің әртісі (жетекшісі)
3
3
19
8
9 сынып
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша/
орысша
қазақша / орысша
қазақша / орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0405000 Хор дирижеры:
040501 3 Оқытушы, хормейстер
5
9 сынып
қазақша/
орысша
3 жыл 10 ай
3
0407000 Ән салу:
040701 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
0407023 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, домбырамен халық әндерін орындау әртісі
3
3
11 сынып
9 сынып
қазақша/
орысша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0408000 Хореография өнері:

040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
3
3
19
8
9 классов
9 классов
9 классов
11 классов
казахский/русский
казахский/русский
казахский/русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
5
9 классов
казахский/
русский
3 года 10 мес.
3
0407000 Пение:
040701 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист академического пения, солист ансамбля
040702 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
3
3
11 классов
9 классов
казахский/
русский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0408000 Хореографическое искусство:

040802 3 Би ансамбль әртісі
10
9 сынып
қазақша/ орысша
2 жыл 10 ай
5
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша) :
041201 3 Суретші
16
9 сынып
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
70
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау техникалық колледжі" МКҚК
1
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник –механик
120106 2 Автокөліктердің электр
құрылғыларын жөндеуші электрик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
75
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі" МКҚК
1
0515000 Менеджмент (қолдану аясы және салалары бойынша)
051501 3 Менеджер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0510000 Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану:(қолдану аясы және салалары бойынша)
051002 3 Іс қағаздарын жүргізуші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051802 3 Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
0901000 Электр станциялары мен
желілерінің электр жабдықтары
(түрлері бойынша):
090104 3Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
0911000 Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша):
091101 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1305000 Ақпараттық жүйелер
(қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай

040802 3 Артист ансамбля танца
10
9 классов
казахский/ русский
2 года 10 мес.
5
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):
041201 3 Художник
16
9 классов
казахский/ русский
3 года 10 мес.
Итого:
70
ГККП " Мангистауский технический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник –механик
120106 2 Электрик по ремонту автомобильного электрообрудования
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
75
ГККП "Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы"
Управления образования Мангистауской области
1
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения):
051501 3 Менеджер
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0510000 Делопроизводство и архивоведение (по отраслям и областям применения):
051002 3 Делопроизводитель
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051802 3 Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам):
090104 3 Техник - электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам):
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
1302000 Автоматизация и управление" (по видам):
130202 3 Электромеханик
50
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1305000 Информационные системы" (по областям применения):
130502 3 Техник – программист
130502 3 Техник – программист
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.

2 жыл 10 ай
8
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
9
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар құрылысы
141001 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
275
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының
"Маңғыстау облыстық медициналық колледжі" ШЖҚМКК
1
0301000 Емдеу ісі
030101 3 Фельдшер
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0302000 Медбикелік іс
030203 3 Жалпы практикадағы медбике
75
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:

2 года 10 мес.
8
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений":
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
9
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
Итого:
275
ГКП на ПХВ "Мангистауский областной медицинский колледж"
1
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
75
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:

100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт мұғалімі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
3
0111000 Негізгі орта білім беру:
011102 3 Орыс тілі мен әдебиеті мұалімі
011105 3 Өзін-өзі тану мұғалімі
011106 3 Математика мұғалімі
011108 3 Шетел тілі мұғалімі
011109 3 Информатика мұғалімі
25
25
25
25
25
25
9 сынып
11 сынып
9 сынып
9 сынып
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
қазақша
қазақша
орысша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
225
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша

100
ГККП "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурынжырау Сенгирбекулы"
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
3
0111000 Основное среднее образование:
011102 3 Учитель русского языка и литературы
011105 3 Учитель самопознания
011106 3 Учитель математики
011108 3 Учитель иностранного языка
011109 3 Учитель информатики
25
25
25
25
25
25
9 классов
11 классов
9 классов
9 классов
9 классов
9 классов
русский
казахский
казахский
казахский
русский
казахский
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
Итого:
225
ГККП "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский

3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0111000 Негізгі орта білім беру
011102 3 Орыс тілі мен әдебиеті
мұғалімі
011106 3 Математика мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау туризм колледжі" МКҚК
1
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050705 3 Әкімшілік
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0511000 Туризм (салалары бойынша):
051104 3 Менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
3
0512000 Аударма ісі (түрлері бойынша):
051202 3 Гид-аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
4
0513000 Маркетинг
(салалар бойынша):

3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0111000 Основное среднее образование:
011102 3 Учитель русского языка и литературы
011106 3 Учитель математики
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
Итого:
100
ГККП "Мангистауский колледж туризма"
Управления образования Мангистауской области
1
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050705 3 Администратор
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0511000 Туризм (по отраслям):
051104 3 Менеджер
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 6 мес.
3 года 6 мес.
3
0512000 Переводческое дело (по видам):
051202 3 Гид-переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
4
0513000-Маркетинг (по отраслям)

051305 3 Маркетолог
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
175
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
50
"Жаңаөзен политехникалық колледжі" ЖШС
1
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша):

051305 3- Маркетолог
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
175
ГККП "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
Итого:
50
ТОО "Жаңаөзен политехникалық колледжі"
1
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям):

010402 3 Өндірістік оқыту шебері, техник-технолог (барлық аталымдар бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0501000 Әлеуметтік жұмыс:
050101 3 Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0506000 Шаштараз өнері және сәндік косметика:
050606 3 Суретші - модельер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 техник- механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу :
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1305000 Ақпараттық жүйелер
(қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1405000 Газбен қамтамасыз ету
жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану:
140504 3 Газ объектілері құрал-
жабдығын пайдалану технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
9
1418000 Сәулет өнері:
141802 3 Техник-жобалаушы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
225
"М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі" ЖШС
1
1108000 Темір жол жылжымалы
құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері
бойынша):
110801 2 Слесарь-вагондарды
қараушы
110818 3 Техник-электромеханик
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
1203000 Теміржол көлігінде
тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару:
120309 3 Тасымалдауды
ұйымдастырушы техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1303000 Темір жол көлігіндегі
автоматика,телемеханика және қозғалысты басқару:
130304 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша

010402 3 Мастер производственного обучения, техник – технолог (всех наименований)
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0501000 Социальная работа:
050101 3 Специалист по социальной работе
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика:
050606 3 Художник - модельер
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
4
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник - механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
6
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник–программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
8
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140504 3 Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
9
1418000 Архитектура:
141802 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
225
ТОО "Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и
коммуникаций имени М. Тынышпаева"
1
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110801 2 Слесарь осмотрщик вагонов
110818 3 Техник-электромеханик
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120309 3 Техник организатор перевозок
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский

3 жыл 10 ай
Жиыны:
100
"Қайнар колледжі" ЖШС
1
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша):
010401 3 Өндірістік оқыту шебері, техник (барлық аталымдар бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0514000 Бағалау:
051401 3 Техник-бағалаушы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу
машиналарының операторы
50
11 сынып
қазақша
10 ай
4
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):

3 года 10 мес.
Итого:
100
Учреждение "Колледж "Кайнар"
1
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям):
010402 3 Мастер производственного обучения, техник (всех наименований)
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес
2
0514000 Оценка:
0514013 Техник-оценщик
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
50
11 классов
казахский
10 мес.
4
1305000 Информационные системы (по областям применения:

130503 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
5
1306000 Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша):
130609 3 Байланыс технигі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
150
"Каспий" педагогика және салалық технологиялар колледжі" ЖШС
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі

130503 3 Техник
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
5
1306000 Радиоэлектроника и связь (поဠвидам):
130609 3 Техник по связи
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
150
ТОО "Колледж педагогики и отраслевых технологий "Каспий"
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования

010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
100
"Каспий өңірі "Болашақ" колледжі" ЖШС
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1107000 Көтергіш көлік, құрылыс,
жол машиналары мен жабдықтарын темір жол көлігінде техникалық пайдалану
110704 3 Техник-электромеханик
25
9 сынып
қазақша

010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
Итого:
100
ТОО "Прикаспийский колледж "Болашак"
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
1107000 Техническая эксплуатация подъемно-транспортных, строительно-дорожных машин и оборудования (по
отраслям):
110704 3 Техник-электромеханик
25
9 классов
казахский

3 жыл 6 ай
5
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету(түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
6
1418000 Сәулет өнері:
141802 3 Техник-жобалаушы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
150
"Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесі
1
0513000 Маркетинг
(салалар бойынша):
051306 3 Тауартанушы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0515000 Менеджмент (қолдану аясы және салалары бойынша):
051501 3 Менеджер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1226000 Тамақтандыру
кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
122604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
75
"Мейірбике" колледжі" ЖШС
1
1513000 Ветеринария:
151305 3 Ветеринарлық фельдшер
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
Облыс бойынша:
3095
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК      - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
ШЖҚМКК – шаруашылық жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
ЖШС      - жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2017 жылғы "12" маусымдағы
№ 145 қаулысына
2 қосымша
Сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп) коды мен аты Оқушылар саны Базалық білімі Оқыту тілі Оқу мерзімі
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу

3 года 6 мес.
5
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
6
1418000 Архитектура:
141802 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
150
Учреждение "Актауский учетно-технологический колледж"
1
0513000 Маркетинг (по отраслям):
051306 3 Товаровед
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения):
0515013 Менеджер
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1226000 Технология и организация
производства продукции
предприятий питания:
122604 3 Техник -технолог
25
9 классов
русский
3 года 6 мес.
Итого:
75
22.ТОО "Колледж "Меирбике"
1
1513000 Ветеринария:
151305 3 Ветеринарный фельдшер
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
50
По области:
3095
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
ТОО – товарищество с ограниченной ответственность
приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "12" 06 2017 года № 145
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по заочной форме обучения
Код и название профессий и специальностей
Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык обучения
Срок обучения
ГККП "Мангистауский гуманитарный колледж" имени Мурын Жырау
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:

Күндізгі, сыртай оқыту нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017 - 2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтар топтарының атауы Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыс (мың теңге)
1
2
Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандықтар
200 ден – 400 дейін

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по дневной, заочной формам обучения
Наименование групп специальностей
Средние расходы
на обучение 1 специалиста
за учебный год (тысяча тенге)
(в тыс.тенге)
1
2
Специальности с техническим и профессиональным образованием
от 200 – до 400