Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11/136 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 тамызда № 3410 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3228 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы №2 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2017 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 552 372,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 70 230 054,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 087 362,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 784,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 33 225 172,2 мың теңге;
2) шығындар – 106 581 191,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 640 282,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 526 526,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 886 244,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –688 319,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 688 319,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 357 420,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 357 420,1 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 33,1 пайыз;
Қарақия ауданына – 30 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 67,3 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 17,5 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 45,1 пайыз.
2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 0 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.

О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года № 11/136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 августа 2017 года № 3410
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3228 опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 7 января 2017 года №2) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2017 год, в следующих объемах:
1) доходы – 107 552 372,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 70 230 054,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 087 362,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 784,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 33 225 172,2 тысяч тенге;
2) затраты – 106 581 191,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 640 282,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 526 526,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 886 244,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 688 319,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 688 319,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 357 420,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 357 420,1 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 33,1 процента;
Каракиянскому району – 30 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 67,3 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 17,5 процента;
городу Жанаозен – 45,1 процента.
2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 0 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов.

3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 60,3 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 96 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 61,8 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.
4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 33 пайыз;
Қарақия ауданына – 30 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 67,3 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 17,5 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 45,2 пайыз.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Облыс әкімдігінің резерві 47 883,4 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әбдірахман
Облыстық мәслихат
хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Х.Х. Нұрғалиева

3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 60,3 процента;
Мангистаускому району – 96 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 61,8 процента;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов.
4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 33 процента;
Каракиянскому району – 30 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 67,3 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 17,5 процента;
городу Жанаозен – 45,2 процентов.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв акимата области в сумме 47 883,4 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Абдирахман
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нургалиева Х.Х.

4 495 747,0
029
Әдістемелік жұмыс
391 427,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
234 310,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 539,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
295 372,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
590 173,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
932 777,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
932 777,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 576 359,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
127 510,0
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
99 837,0
082
Орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
0,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 349 012,0
05
Денсаулық сақтау
12 303 753,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 750 456,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 453,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
55 193,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
363 697,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
61 348,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154 452,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
236 405,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 563 541,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 410 887,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
31 234,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

4 495 747,0
029
Методическая работа
391 427,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
234 310,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
64 539,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
295 372,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
590 173,0
285
Управление физической культуры и спорта области
932 777,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
932 777,0
271
Управление строительства области
10 576 359,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
127 510,0
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
99 837,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10 349 012,0
05
Здравоохранение
12 303 753,8
253
Управление здравоохранения области
10 750 456,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
101 453,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
55 193,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
363 697,0
006
Услуги по охране материнства и детства
61 348,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
154 452,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
236 405,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 563 541,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 410 887,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
31 234,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

1 181 519,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 484,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
31 300,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
147 516,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
181 000,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
128 003,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
205 695,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
333 628,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 737 503,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 833,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
407,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 631 706,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
20 176,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
81 476,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
20 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 553 297,8
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 553 297,8
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 742 617,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 469 192,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
357 388,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
162 811,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
283 442,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 181 519,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 484,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
31 300,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
147 516,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
181 000,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
128 003,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
205 695,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
333 628,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 737 503,0
029
Областные базы спецмедснабжения
30 833,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
407,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 631 706,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
20 176,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
81 476,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
20 000,0
271
Управление строительства области
1 553 297,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 553 297,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 742 617,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 469 192,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
357 388,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
162 811,0
003
Социальная поддержка инвалидов
283 442,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

276 354,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
71 786,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
280 904,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28 085,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
460 756,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
66 546,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
219 478,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 479,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 854,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
44 084,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136 225,0
261
Облыстың білім басқармасы
198 945,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
146 111,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 834,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 033,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 033,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 267,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 267,0
297
Облыстың еңбек басқармасы
47 180,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

276 354,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
71 786,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
280 904,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 085,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
460 756,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
66 546,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
219 478,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 479,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
68 854,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
44 084,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136 225,0
261
Управление образования области
198 945,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
146 111,0
037
Социальная реабилитация
52 834,0
263
Управление внутренней политики области
25 033,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 033,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 267,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 267,0
297
Управление труда области
47 180,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

47 180,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 428 721,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 058 532,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 698 923,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 219 142,1
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
140 467,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 370 189,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 757,0
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 330 448,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 119 617,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
634 151,0
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
5 809,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
186 407,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
17 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 324 297,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 332 328,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 524,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
252 510,0
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
316 564,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау
508 108,0
008
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
75 876,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
519,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
132 227,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
662 038,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 894,0
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
552 069,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

47 180,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 428 721,1
271
Управление строительства области
3 058 532,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 698 923,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 219 142,1
030
Развитие коммунального хозяйства
140 467,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 370 189,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
76 757,0
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 330 448,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 119 617,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
634 151,0
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 809,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186 407,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 324 297,0
262
Управление культуры области
1 332 328,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
46 524,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
252 510,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
316 564,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
508 108,0
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
75 876,0
011
Капитальные расходы государственного органа
519,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132 227,0
263
Управление внутренней политики области
662 038,0
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
107 894,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
552 069,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

6 740,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
834 768,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 752,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
15 000,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
27 000,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
56 800,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
260 240,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
40 300,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 600,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
274 632,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 350,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
49 771,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
7 323,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
311 562,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
311 562,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 247,0
027
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
5 247,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
34 823,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 472,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
105,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
1 246,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
35 065,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 013,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 052,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
171 188,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
62 833,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 740,0
255
Управление сельского хозяйства области
834 768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
70 752,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
15 000,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
27 000,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
56 800,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
260 240,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
40 300,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 600,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
274 632,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 350,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 771,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 323,0
271
Управление строительства области
311 562,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
311 562,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 247,0
027
Развитие объектов охраны окружающей среды
5 247,0
719
Управление ветеринарии области
34 823,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
33 472,0
003
Капитальные расходы государственного органа
105,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 246,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
35 065,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
33 013,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 052,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
171 188,0
271
Управление строительства области
62 833,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

62 833,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
70 054,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 054,0
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40 000,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
38 301,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 501,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
12
Көлiк және коммуникация
4 549 468,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 549 468,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 682,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 287 183,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
322 948,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
511 511,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 123 555,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 260 589,0
13
Басқалар
2 554 851,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
47 883,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
47 883,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
233 467,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
233 467,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
818 200,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
818 200,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 129 377,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 512,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
955 765,0
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

62 833,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
70 054,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 054,0
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
40 000,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
38 301,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
37 501,0
003
Капитальные расходы государственного органа
800,0
12
Транспорт и коммуникации
4 549 468,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 549 468,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
43 682,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 287 183,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
322 948,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
511 511,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 123 555,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 260 589,0
13
Прочие
2 554 851,4
257
Управление финансов области
47 883,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
47 883,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
233 467,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
233 467,0
271
Управление строительства области
818 200,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
818 200,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 129 377,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
37 512,0
003
Капитальные расходы государственного органа
100,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
955 765,0
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
100 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы
развития продуктивной занятости и массового предпринимательства