Облыс әкімдігінің 2005 жылғы 10 наурыздағы № 101 және облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 10/157 "Маңғыстау облысының әкімшілік аумағындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін бекіту туралы" қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11/145 шешімі мен Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 189 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 3424 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
ҚазақстанРеспубликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыс әкімдігінің 2005 жылғы 10 наурыздағы № 101 және облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 10/157 "Маңғыстау облысының әкімшілік аумағындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін бекіту туралы" қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1898 болып тіркелген,2005 жылғы 21 сәуірдегі "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақта:
мемлекеттік тілдегі бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"1. Маңғыстау облысының әкімшілік шекарасының аумағында азаматтардың жеке меншік құқығында болуы мүмкін жеручаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшері мынадай көлемдерде бекітілсін:".
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас инспектор А. Ерболов) осы бірлескен қаулы мен шешімнің (бұдан әрі – қаулы және шешім) әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3.Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
Сессия төрағасы Қ. Әбдірахман
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов

О внесении изменения в постановление акимата области от 10 марта 2005 года № 101 ирешение областного маслихата от 6 апреля 2005 года № 10/157 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков на территории административной границы Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года № 11/145 и постановление акимата Мангистауской области от 4 августа 2017 года № 189 . Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 сентября 2017 года № 3424
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6апреля 2016 года "О правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата области от 10 марта 2005 года № 101 и решение областного маслихата от 6 апреля 2005 года № 10/157 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков на территории административной границы Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1898, опубликовано в газете "Огни Мангистау"от 21апреля 2005 года)следующее изменение:
в пункте 1:
в абзац первый на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (главный инспектор Ерболов А.)обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения (далее – постановление и решение) в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима областиНургазиевой Б.Г.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
Председатель сессии К. Абдирахман
Секретарь областного маслихата Б.Жусупов