Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №6/67 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 16 тамыздағы № 9/110 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 тамызда № 3411 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11/136 "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3410 болып тіркелген) сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №6/67 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3229 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 514 103,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 568 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 207 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 878 184,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 860 552 мың теңге;
2) шығындар – 21 580 883,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 892 852 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 893 052 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 200 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 959 632 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 959 632 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 893 052 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 200 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 780 мың теңге.";
2 тармақта:
бірінші және төртінші абзацтар келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 17,5 пайыз;
әлеуметтік салық – 17,5 пайыз.";
4 тармақта:
төртінші абзац келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 9 декабря 2016 года №6/67 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16 августа 2017 года № 9/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 августа 2017 года № 3411
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года № 11/136 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3410), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 9 декабря 2016 года №6/67 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3229, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2017 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 514 103,6 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 568 172 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 207 195 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 878 184,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 860 552 тысяч тенге;
2) затраты – 21 580 883,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 892 852 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 893 052 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 200 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 959 632 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 959 632 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 893 052 тысяч тенге;
погашение займов – 200 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 780 тысяч тенге.";
в пункте 2:
абзацы первый и четвертый изложить в новой редакции следующего содержания:
"индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 17,5 процентов;
социальный налог – 17,5 процентов.";
в пункте 4:
абзац четвертый изложить в новой редакции следующего содержания:

"17 835 мың теңге - "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;";
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы аясында, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға 24 587 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қала әкімдігінің резерві 26 000 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
В. Иштибаева
"16" тамыз 2017
Ақтау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 16 тамыздағы
9/110 шешіміне қосымша
2017 жылға арналған. Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

"17 835 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу;";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в городском бюджете на 2017 год предусматриваются целевые текущие трансферты из областного бюджета на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 24 587 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
"8. Утвердить резерв акимата города в сумме 26 000 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата - Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения "Актауский
городской отдел экономики и бюджетного
планирования"
В. Иштибаева
"16" августа 2017 года
Приложение
к решению Актауского городского
маслихата от 16 августа 2017 года №9/110
Бюджет города Актау на 2017 год
категория
Сумма тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1 . ДОХОДЫ