Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №6/67 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 12/134 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 3496 болып тіркелді
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №6/67 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3229 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 065 605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 923 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 137 045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 173 389,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 831 340,6 мың теңге;
2) шығындар – 22 132 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 019 844 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 020 044 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 200 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 086 624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 086 624 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 4 020 044 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 200 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -66 780 мың теңге.";
2 тармақта:
бірінші және төртінші абзацтар келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 16,4 пайыз;
әлеуметтік салық – 16,3 пайыз.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение городского маслихата от 9 декабря 2016 года №6/67 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2017 года № 12/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 декабря 2017 года № 3496
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/67 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3229, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 065 605 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 923 830 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 137 045 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 173 389,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 831 340,6 тысяч тенге;
2) затраты – 22 132 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 019 844 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 020 044 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 200 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 086 624 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 086 624 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 020 044 тысяч тенге;
погашение займов – 200 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 780 тысяч тенге.";
в пункте 2:
абзацы первый и четвертый изложить в новой редакции следующего содержания:
"индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 16,4 процентов;
социальный налог – 16,3 процентов.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата - Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы Б. Шапқан
Қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы М.Жұбаназарова

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б. Шапкан
Секретарь городского
Маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Актауский городской отдел
экономики и бюджетного планирования"
М. Жубаназарова