2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 2479 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 3498 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Ақтау қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Тулебаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г.Қалмұратоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Ниязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтау қалалық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.Д. Тулебаева
"13_" 12 2017 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
Өмірзақ ауылының әкімі
Е.Р. Сарыев
"13" 12 2017 жыл
. Ақтау қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 2479 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда
ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге) (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық
күн болатын шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын-орталықтар
Дербес толық күн болатын
шағын-орталықтар
Дербес жарты күн болатын
шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын-орталықтар
Дербес толық күн болатын
шағын-орталықтар
Дербес жарты күн болатын
шағын-орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 13 декабря 2017 года № 2479. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 декабря 2017 года № 3498
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел образования" (С.Тулебаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г.Калмуратову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Ниязов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел образования"
С.Тулебаева
"13" 12 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Аким села Умирзак
Е.Сарыев
"13" 12 2017 года
Приложение
к постановлению акимата города Актау
от 13 декабря 2017 года № 2479
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Группы в организациях дошкольного
воспитания и обучения
Количество воспитанников
организаций дошкольного
воспитания и обучения (частные, государственные дошкольные организации)
Размер родительской платы
в дошкольных организациях
в месяц (тенге)
(частные, государственные дошкольные организации)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный