2018-2020 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 12/140 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қаңтарда № 3521 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №12/137 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3511 болып тіркелген) сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 233 083 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 53 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1603 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 178 291 мың теңге;
2) шығындар – 233 083 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.12.2018 № 21/235 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
3. Ауыл бюджетінде қалалық бюджеттен субвенция ретінде трансферттер қарастырылғаны ескерілсін: 2018 жылы – 178 291 мың теңге, 2019 жылы – 101 663 мың теңге, 2020 жылы – 115 290 мың теңге.

О бюджете села Умирзак на 2018-2020 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2017 года № 12/140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 января 2018 года № 3521.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актауского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №12/137 "О бюджете города Актау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3511), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2018-2020 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 233 083 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 53 189 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1603 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 178 291 тысяч тенге;
2) затраты – 233 083 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.12.2018 № 21/235 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2.Установить за счет бюджетных средств, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов, должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, ветеринарии, работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
3. Учесть, что в бюджете села предусмотрены трансферты из городского бюджета в виде субвенций в следующих размерах: в 2018 году – 178 291 тысяч тенге, в 2019 году – 101 663 тысяч тенге, в 2020 году – 115 290 тысяч тенге.

Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.12.2018 № 21/235 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
6. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы Б. Шапқан
Қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
___________М. Жубаназарова

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.12.2018 № 21/235 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата - Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Шапкан
Секретарь городского маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Актауский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
___________М. Жубаназарова