Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/96 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 тамызда № 3395 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/96 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
орыс тілінде кіріспе жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылды;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).

О внесений изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/96 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 18 июля 2017 года № 11/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 августа 2017 года № 3395
Примечание РЦПИ.В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/96 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2017 года) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3228), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.).

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Қарамұрзаев
Қалалық мәслихат хатшысы С.Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Джантлеуова

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Карамурзаев А
Секретарь городского маслихата Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и
финансов"
Джантлеуова Р

158 454
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
55 264
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
103 190
Рахат ауылы әкімінің аппараты
361 531
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
361 531
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
361 531
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 116 759
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 690
003
Жалпы білім беру
5 322 357
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
198 261
006
Балаларға қосымша білім беру
213 089
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
593 112
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
28 890
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 000
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
662 962
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 398
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
339 079
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
339 079
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 095
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17 095
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 256 116
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 246 148
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 782
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
479 150
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 520
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 480
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 808
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

158 454
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
55 264
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103 190
Аппарат акима села Рахат
361 531
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
361 531
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
361 531
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 116 759
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44 690
003
Общеобразовательное обучение
5 322 357
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
198 261
006
Дополнительное образование для детей
213 089
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
593 112
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28 890
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 000
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
662 962
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 398
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
339 079
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
339 079
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 095
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17 095
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 256 116
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 246 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 782
002
Программа занятости
479 150
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 520
005
Государственная адресная социальная помощь
6 480
006
Оказание жилищной помощи
2 808
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов