Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/96 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 13/152 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 3426 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11/136 "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3410 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/96 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер - 14 471 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 021 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 45 743 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 146 394 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 257 279 мың теңге;
2) шығындар - 14 538 417 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 39 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 40 842 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 240 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 106 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
106 889 мың теңге;
қарыздар түсімі - 40 842 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 240 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 67 287 мың теңге.";
2 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзінен ұсталатын кірістерден алынатын жеке табыс салығы -
45,1 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/96 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 29 августа 2017 года № 13/152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 сентября 2017 года № 3426
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года № 11/136 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/65 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3410) Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/96 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2017 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 471 130 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 021 714 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 45 743 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 146 394 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 257 279 тысяч тенге;
2) затраты - 14 538 417 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 39 602 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40 842 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 240 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 106 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
106 889 тысяч тенге;
поступления займов - 40 842 тысяч тенге;
погашение займов - 1 240 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 67 287 тысячи тенге.";
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 45,1 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакций:

"4) әлеуметтік салық - 45,2 пайыз.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы аясында, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға 184 180 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).

"4) социальный налог - 45,2 процентов.".
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2017 год предусматриваются целевые текущие трансферты из областного бюджета на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы в сумме 184 180 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.).

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Исаева
Қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Джантлеуова
"29" тамыз 2017 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2017 жылғы29 тамыздағы
№ 13/152 шешіміне қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Исаева А.
Секретарь городского маслихата Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и
финансов"
Джантлеуова Р
"29" август 2017 год
Приложение к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 29 августа 2017 года № 13/152
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

198 261
006
Балаларға қосымша білім беру
209 059
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
572 372
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
28 890
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 000
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
871 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64 398
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
335 356
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
335 356
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 095
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17 095
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 440 486
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 430 518
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 782
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
646 687
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 520
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 480
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 808
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
484 092
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 027
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 170
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29 200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14 488
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
113 291
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
75
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30 301
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
31 597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 146

198 261
006
Дополнительное образование для детей
209 059
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
572 372
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28 890
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 000
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
871 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 398
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
335 356
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
335 356
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 095
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17 095
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 440 486
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 430 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 782
002
Программа занятости
646 687
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 520
005
Государственная адресная социальная помощь
5 480
006
Оказание жилищной помощи
2 808
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
484 092
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 027
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 170
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 200
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14 488
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
113 291
021
Капитальные расходы государственного органа
75
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30 301
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
31 597
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 146