"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 13/167 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 3510 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3497 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 121 934,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 307 730,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 766,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 105 350,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 700 087,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 158 764,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59 918,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 104 515,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 596,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 96 748,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану) – 96 748, 9 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 104 515,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 596,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 36 830,1 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 23/260 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджетте 2018 жылға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттер бөлінгені қаперге алынсын.
3. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлық ақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлық ақылар мен тарифтік ставкалар, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.

"О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2017 года № 13/167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 января 2018 года № 3510.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 121 934,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 307 730,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 766,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 105 350,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 700 087,0 тысяч тенге.
2) затраты – 10 158 764,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59 918,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 104 515,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 596,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 96 748,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96 748,9 тысяч тенге;
поступление займов – 104 515,5 тысяч тенге;
погашение займов – 44 596,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 830,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 25.12.2018 № 23/260 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Принять к сведению, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета.
3. По решению местных представительных органов за счет бюджетных средств специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств устанавить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.

4. Облыстық бюджетке аудару үшін 2018 жылға аудандық бюджетте 3 480 274 мың теңге бюджеттік алулар қаралғандығы ескерілсін.
5. Жергілікті атқарушы органның резерві 105,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 22/254 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламасының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
9. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
10. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Аманиязова
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы

4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены бюджетные изъятия в размере 3 480 274 тысяч тенге для перечисления в областной бюджет.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 105,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 10.12.2018 № 22/254 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2018 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ на 2018 год, не подлежащих секвестру согласно приложению 5.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
9. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М.Аманиязова
Секретарь районного маслихата А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел экономики и финансов"
Абдикаликова Алия Жумабаевна

10 158 764,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
401 762,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
26 415,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 695,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
720,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
142 167,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
141 090,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 077,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
74 635,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
74 635,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 371,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 681,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 763,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 506,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
777,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 600,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
880,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 863,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 863,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
22 996,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 996,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34 552,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 552,0
02
Қорғаныс
2 290,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 290,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

10 158 764,1
01
Государственные услуги общего характера
401 762,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
26 415,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 695,0
003
Капитальные расходы государственного органа
720,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
142 167,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
141 090,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 077,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
74 635,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
74 635,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 371,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 681,0
013
Капитальные расходы государственного органа
690,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 763,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 506,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
777,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 600,0
015
Капитальные расходы государственного органа
880,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 863,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 863,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
22 996,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
22 996,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34 552,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34 552,0
02
Оборона
2 290,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 290,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
24 763,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
790,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 298,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 284,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
90,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 118 916,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 626,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
35 626,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 525,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
25 519,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
157 508,0
033
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
14 655,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
22 843,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
862 765,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
272 951,0
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
168 998,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
29 912,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
390 904,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
283 200,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 982,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
8 982,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
211 659,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 078,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
50 913,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
112 517,0
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
2 208,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
9 076,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24 763,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
790,0
023
Обеспечение деятелности центров занятости населения
31 298,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 284,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
90,0
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
1 118 916,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 626,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
35 626,0
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 525,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
25 519,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
157 508,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14 655,0
028
Развитие коммунального хозяйства
22 843,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
862 765,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
272 951,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры
168 998,0
005
Развитие коммунального хозяйства
29 912,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
390 904,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
283 200,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 982,0
011
Развитие объектов культуры
8 982,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
211 659,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
23 078,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
50 913,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
112 517,0
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
2 208,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
9 076,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

162 112,0
006
Балаларға қосымша білім беру
141 954,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
4 766,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
11 311,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға(қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
2 903,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
707 026,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 027,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
304 179,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
304 179,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет дене шынықтыру және спорт бөлімі
141 359,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
141 359,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
302 312,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 566,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 566,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
296 746,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67 416,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 570,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 428,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 424,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
133 730,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманның қызметтерін ұсыну
22 835,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
845,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 260,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14 238,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 320 427,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
54 503,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

162 112,0
006
Дополнительное образование для детей
141 954,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 766,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
11 311,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 903,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
707 026,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 027,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
304 179,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
304 179,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
141 359,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
141 359,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
302 312,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 566,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 566,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
296 746,0
004
Программа занятости
67 416,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 570,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 428,0
010
Государственная адресная социальная помощь
10 424,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
133 730,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22 835,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
845,0
023
Обеспечение деятелности центров занятости населения
23 260,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
14 238,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 320 427,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
54 503,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

133 730,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманның қызметтерін ұсыну
24 435,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
904,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 756,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
549 028,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
58 318,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
58 318,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176 921,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
176 921,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
313 789,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
313 789,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
783 853,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
546 201,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
546 201,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
46 854,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 242,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
23 612,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
190 798,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 048,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
29 489,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
117 523,0
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
10 506,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 501,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
14 731,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70 858,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 316,0
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11 316,0
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
59 542,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

133 730,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24 435,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
904,0
023
Обеспечение деятелности центров занятости населения
23 756,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
549 028,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
58 318,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
58 318,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176 921,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
176 921,0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
313 789,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
313 789,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
783 853,0
467
Отдел строительства района(города областного значения)
546 201,0
011
Развитие объектов культуры
546 201,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
46 854,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирование социального оптимизма граждан, развития языков
23 242,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
23 612,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
190 798,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
15 048,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
29 489,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
117 523,0
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
10 506,0
007
Проведение спортивных соревновании на районном (города областного значения) уровне
3 501,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
14 731,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельных отношения
70 858,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 316,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 316,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
59 542,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии