2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/145 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 3506 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3497 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 7 929 533,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 008 224,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43 042,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша- 42 110,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 836 157,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 933 993,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 241 686,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -273 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 31 463,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 246 147,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 246 147,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 273 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 31 463,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 460,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 22/251 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға аудандың бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы -100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы - 6,5 пайыз;
2) әлеуметтік салық -100 пайыз.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 21 декабря 2017 года № 12/145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2018 года № 3506.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы", решением Мангистауского областного маслихата 13 декабря 2017 года №15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3497), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 929 533,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 008 224,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 042,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 42 110,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 836 157,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 933 993,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 241 686,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 273 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 31 463,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -246 147,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 246 147,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 273 150,0 тысяч тенге;
погашение займов - 31 463,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 460,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 25.12.2018 № 22/251 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить на 2018 год нормативы распределения доходов в районный бюджет района в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 6,5 процентов;
4) социальный налог - 100 процентов.

Ескерту. 2 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 24.05.2018 № 16/181 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2018 № 21/229 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Облыстық бюджеттен 2018 жылға аудандық бюджетке 545 712,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемдерде республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
6 901,0 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге және олардың оқуы кезеңінде негізгі қызметкердің орнын ауыстырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
24 700,0 мың теңге - мемлекеттік әлеуметтік көмек төлеуге;
4 651,0 мың теңге - халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер мен ассистенттерді енгізуге;
6 157,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
113 665,0 мың теңге – ұлттық тестіден өткен мұғалімдерге және оқу бағдарламаларын жаңартылған мазмұнда іске асырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
180 361,0 мың теңге көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге.
Ескерту. 4 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 24.05.2018 № 16/181 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2018 № 21/229 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2018 № 22/251 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемде облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
290 000,0 мың теңге – жаңа еңбек ақы жүйесі бойынша мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеуге;
50 000,0 мың теңге – білім беру нысандарын ағымдағы жөндеуге;
4 650,0 мың теңге – көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге.
63 000,0 мың теңге - білім беру нысандарын ұстауға.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 24.05.2018 № 16/181 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 21/229 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемде республикалық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
100 000,0 мың теңге - кәріз тазарту имаратының құрылысына.
200 000,0 мың теңге - кәріз жүйесінің құрылысына.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24.05.2018 № 16/181 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.12.2018 № 21/229 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2018 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 545 712,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены в следующем объеме целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
6 901,0 тысяч тенге - на дополнительную плату учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе и учителям заменяющих основных сотрудников на время их учебы;
24 700,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
4 651,0 тысяч тенге - на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
6 157,0 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
113 665,0 тысяч тенге - на дополнительную плату учителям, прошедшим национальный тест и учителям реализующим учебные программы по обновленному содержанию;
180 361,0 тысяч тенге - на средний ремонт автомобильной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24.05.2018 № 16/181 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.12.2018 № 21/229 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.12.2018 № 22/251 (вводится в действие с 01.01.2018).
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены в следующем объеме целевые текущие трансферты из областного бюджета:
290 000,0 тысяч тенге - на выплату оплаты труда государственных служащих по новой системе оплаты труда;
50 000,0 тысяч тенге – на текущий ремонт объектов образования;
4 650,0 тысяч тенге - на средний ремонт автомобильной инфраструктуры.
63 000,0 тысяч тенге - на содержание объектов образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24.05.2018 № 16/181 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2018 № 21/229 (вводится в действие с 01.01.2018);
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
100 000,0 тысяч тенге - на строительство канализационного очистного сооружения.
200 000,0 тысяч тенге - на строительство канализационной системы.

Ескерту. 5 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 24.05.2018 № 16/181 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемдерде облыстық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
233 419,0 мың теңге - сумен жабдықтауды дамытуға;
12452,0 мың теңге - инженерлік-коммуникация жүйесін дамытуға;
176 798,0 мың теңге - көлік инфрақұрылымын дамытуға.
407 102,0 мың теңге - көлік инфрақұрылымын дамытуға.
Ескерту. 6 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 24.05.2018 № 16/181 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
273 150,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
8. 2015 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
10. 4 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
11. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасарына (Т.Қылаңов) жүктелсін.
13. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Есенгельдиев
Аудандық Мәслихат хатшысы А.Сарбалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шабикова Рима Нерражимовна
____________________

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24.05.2018 № 16/181 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
233 419,0 тысяч тенге - на развитие водоснабжения;
12 452,0 тысяч тенге - на развитие системы инженерной-коммуникации;
176 798,0 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры.
407 102,0 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24.05.2018 № 16/181 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены в следующем объеме бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
273 150,0 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
8. В соответствии с пунктам 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средствповышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Утвердить резерв акима района в сумме 8 000,0 тысяч тенге.
10. Утвердить перечень бюджетных программ на 2018 год, не подлежащих секвестру в процес се исполнения районного бюджета согласно приложению 4.
11. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района (Кыланов Т.).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б.Есенгельдиев
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Шабикова Рима Нерражимовна
руководитель государственного
учреждения "Мангистауский
районный отдел экономики и
финансов"
____________________

7 933 993,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
475 130,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 716,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 716,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
139 310,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 310,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
89 234,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89 234,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 314,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 314,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
156 921,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 636,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 138,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 459,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
688,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 635,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 635,0
02
Қорғаныс
15 290,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 290,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15 290,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 143,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
10 143,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 143,0
04
Бiлiм беру
3 343 968,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
89 473,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
89 473,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 101 122,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

7 933 993,6
01
Государственные услуги общего характера
475 130,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 716,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 716,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
139 310,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
139 310,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
89 234,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
89 234,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 314,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31 314,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
156 921,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 636,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
56 138,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96 459,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
688,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34 635,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 635,0
02
Оборона
15 290,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 290,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 290,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 143,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
10 143,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
10 143,0
04
Образование
3 343 968,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
89 473,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
89 473,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 101 122,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

35 500,0
003
Жалпы білім беру
2 846 994,0
006
Балаларға қосымша білім беру
63 782,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 380,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
115 749,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
4 723,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
1 535,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
459,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
153 373,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
153 373,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391 005,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 108,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 108,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
793,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
793,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
388 781,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 629,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
45 669,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
199 817,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 723,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9 964,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12 909,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 330,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 106,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 200,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 834,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

35 500,0
003
Общеобразовательное обучение
2 846 994,0
006
Дополнительное образование для детей
63 782,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 380,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
115 749,0
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 723,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 535,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
459,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
153 373,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
153 373,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
391 005,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 108,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 108,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
793,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
793,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
388 781,0
005
Государственная адресная социальная помощь
25 629,0
002
Программа занятости
45 669,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
199 817,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 723,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 964,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 909,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 330,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 106,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 200,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
5 834,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)