Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №6/116 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 8/136 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 3314 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы №7/104 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3291 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №6/116 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3237 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда №2-3 (611-612) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 931 646 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 402 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33 739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 412 656 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 082 257 мың теңге;
2) шығындар – 15 943 744 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 608 447 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 838 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 230 094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 620 545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620 545 мың теңге;";
2-тармақтың 3 тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 12,7 пайыз;";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2016 года №6/116 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 10 марта 2017 года № 8/136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 апреля 2017 года № 3314
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 3 марта 2017 года №7/104 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3291), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2016 года №6/116 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3237, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 13 января 2017 года №2-3 (611-612)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 15 931 646 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 402 994 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33 739 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 412 656 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 082 257 тысяч тенге;
2) затраты – 15 943 744 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 608 447 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 838 541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 230 094 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 620 545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620 545 тысяч тенге;";
подпункт 3 пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 12,7 процентов;";
приложения 1, 4 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
12. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

20 275
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
142 608
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
140 968
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 640
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45 824
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45 544
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
280
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 601
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 281
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 150
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 010
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
140
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 338
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 268
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 985
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
34 915
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 859
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 789
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

20 275
122
Аппарат акима района (города областного значения)
142 608
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
140 968
003
Капитальные расходы государственного органа
1 640
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 824
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 544
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
280
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 601
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 281
022
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 150
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 010
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
140
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 338
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 268
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 985
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 915
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 859
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 789
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

31 811
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 811
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 751
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 229
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 122
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 812
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 812
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 000
02
Қорғаныс
10 429
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 429
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
10 429
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
36 424
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 557
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 557
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
28 867
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 867
04
Білім беру
7 020 931
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
425 369
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29 998
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
395 371
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
115 523
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
115 523
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
145 845
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
14 919
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

31 811
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 811
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 751
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32 229
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 122
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 812
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 000
02
Оборона
10 429
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 429
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 429
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
36 424
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 557
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 557
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28 867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
28 867
04
Образование
7 020 931
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
425 369
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
29 998
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
395 371
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115 523
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
115 523
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145 845
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
14 919
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

130 926
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
271 135
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
271 135
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
331 442
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
146 040
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
185 402
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117 435
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 578
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
114 857
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
112 838
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
112 838
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 231 489
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 152
003
Жалпы білім беру
4 526 888
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
193 091
006
Балаларға қосымша білім беру
210 310
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 115
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23 129
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 782
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алушы Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақшалай қаражат төлеу
170
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
129 136
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
95 716
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
161 882
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
161 882
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
107 973
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

130 926
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
271 135
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
271 135
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
331 442
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
146 040
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
185 402
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 435
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 578
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
114 857
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 838
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
112 838
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 231 489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 152
003
Общеобразовательное обучение
4 526 888
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
193 091
006
Дополнительное образование для детей
210 310
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 115
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23 129
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 782
022
Выплата единовременных денежных средств гражданам Республики Казахстан, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
170
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
129 136
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
95 716
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
161 882
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
161 882
467
Отдел строительства района (города областного значения)
107 973
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

106 337
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 636
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
700 253
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 265
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 265
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 103
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 103
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
696 129
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 785
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72 200
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 938
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 664
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
182
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
326 994
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 394
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
32 153
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 668
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58 007
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 159
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
50 757
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
40 324
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 104
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
756
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
756
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 957 456
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

106 337
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 636
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
700 253
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 265
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 265
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 103
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 103
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
696 129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 785
002
Программа занятости
72 200
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 938
005
Государственная адресная социальная помощь
2 664
006
Оказание жилищной помощи
182
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
326 994
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 394
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 153
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 668
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58 007
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 159
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
50 757
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
40 324
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 104
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
756
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
756
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 957 456
467
Отдел строительства района (города областного значения)