Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/116 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 12/184 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қыркүйекте № 3427 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4тамыздағы №11/136 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы №6/65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3410 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №6/116 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3237 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда №2-3 (611-612) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 882 655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 424717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34103 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 412 655 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 011180 мың теңге;
2) шығындар – 15 894753 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 608 447 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 838 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 230 094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 620 545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620 545 мың теңге;";
2-тармақтың 3 тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 61,8 пайыз;";
көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2016 года №6/116 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 7 сентября 2017 года № 12/184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 сентября 2017 года № 3427
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 4августа 2017 года №11/136 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года №6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3410), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2016 года №6/116 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3237, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 13 января 2017 года №2-3 (611-612)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 15 882 655тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 424717тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 103тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 412 655тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 011180тысяч тенге;
2) затраты – 15 894753тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 608 447 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 838 541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 230 094 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 620 545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620 545 тысяч тенге;";
подпункт 3 пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 61,8 процентов;";
приложения 1 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисииБ.Сулейменов).

3. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Есенкулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
уақытша міндетін атқарушы
А. Көшекбаева

3. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата(А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Есенкулов
Секретарь районного маслихата Б.Назар
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
Кошекбаева.А

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 819
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 189
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
560
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
31 731
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 231
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 681
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 819
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 122
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 832
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 772
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 060
02
Қорғаныс
10 429
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 429
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
10 429
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
35 638
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 398
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 398
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30 240
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 240
04
Білім беру
7 043 829
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
417 564
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29 998
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 819
001
Услуги по обеспечению деятельностиакима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 189
022
Капитальные расходы государственного органа
560
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 731
001
Услуги по обеспечению деятельностиакима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 231
022
Капитальные расходы государственного органа
500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 681
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 819
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 122
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
015
Капитальные расходы государственного органа
340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 832
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 772
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 060
02
Оборона
10 429
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 429
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 429
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
35 638
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 398
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 398
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
30 240
04
Образование
7 043 829
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
417 564
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
29 998
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

387 566
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
100 442
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
100 442
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
156 639
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 480
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
144 159
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
262 013
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
262 013
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
348 339
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
145 574
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
202 765
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
120 555
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 153
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
118 402
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
116 168
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
116 168
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 250 338
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 102
003
Жалпы білім беру
4 525 584
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
213 091
006
Балаларға қосымша білім беру
204 610
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 115
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
25 977
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 782
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

387 566
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
100 442
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
100 442
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
156 639
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
12 480
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
144 159
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
262 013
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
262 013
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
348 339
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
145 574
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
202 765
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120 555
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
2 153
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
118 402
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
116 168
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
116 168
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 250 338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 102
003
Общеобразовательное обучение
4 525 584
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
213 091
006
Дополнительное образование для детей
204 610
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 115
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
25 977
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 782
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей