Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 157 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 6999 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 101 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5567 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2) "Әкімдіктің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 101 "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 555 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6154 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қантарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 28 марта 2017 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 апреля 2017 года № 6999
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Костанайской области от 19 марта 2015 года № 101 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5567, опубликовано 13 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы");
2) постановление акимата Костанайской области от 18 декабря 2015 года № 555 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 19 марта 2015 года № 101 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6154, опубликовано 26 января 2016 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов