Мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 91 "Қостанай облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 144 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 7017 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 91 "Қостанай облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6750 тіркелген, 2016 жылғы 28 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166266967,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4946633,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –514870,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 16032,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 160789431,4 мың теңге;
2) шығындар – 163856150,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12013703,9 мың теңге, оның iшiнде бюджеттік кредиттер – 13750700,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1736996,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3732855,8 мың теңге, оның iшiнде қаржы активтерiн сатып алу – 3732855,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13335742 ,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13335742 ,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Коппаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ Е. Спанов
Мәслихатты
2017 жылғы 21сәуірдегі
№ 144 шешіміне 1-қосымша
Мәслихатты
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 91 шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2017 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 8 декабря 2016 года № 91 "Об областном бюджете Костанайской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 21 апреля 2017 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 апреля 2017 года № 7017
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 8 декабря 2016 года № 91 "Об областном бюджете Костанайской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6750, опубликовано 28 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 166266967,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4946633,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 514870,8 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16032,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 160789431,4 тысячи тенге;
2) затраты – 163856150,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12013703,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13750 700,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1736996,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3732855,8 тысячи тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 3732855,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13335742,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13335742,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Коппаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
__________________ Е. Спанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 апреля 2017 года № 144
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 декабря 2016 года № 91
Областной бюджет Костанайской области на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы