2017 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 241 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 7068 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 29 "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14780 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2017 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тiзбесі және басым дақылдар өндіруді субсидиялау жолымен өсiмдiк шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егіс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 10 мамырдағы
№ 241 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тiзбесі
және басым дақылдар өндіруді субсидиялау жолымен өсiмдiк шаруашылығы онімінің
өнімділігі мен сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары және көктемгi
егіс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-
атериалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы
дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын
арзандатуға арналған субсидиялар нормалары бекітілсін
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Өлшем бірлігі, гектар/тонна
Субсидиялардың нормалары, теңге
1.
Сүрлемге арналған жүгері
гектар
10 000
2.
Сүрлемге арналған күнбағыс
гектар
10 000
3.
Қант қызылшасы (фабрикалық)
тонна

Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2017 год
Постановление акимата Костанайской области от 10 мая 2017 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 мая 2017 года № 7068. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 29 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14780) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
от 10 мая 2017 года
№ 241
Перечень
приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы
субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства,
удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-
материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых
и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур
в защищенном грунте на 2017 год
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
Единица измерения, гектар/тонн
Нормы субсидий, тенге
1.
Кукуруза на силос
гектар
10 000
2.
Подсолнечник на силос
гектар
10 000
3.
Сахарная свекла (фабричная)
тонн