Қостанай облыстық мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 220 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 7423 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының келесi шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
1) 2014 жылғы 14 наурыздағы № 264 "Қостанай облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмiрi 4599 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) 2014 жылғы 4 шiлдедегi № 299 "Мәслихаттың 2014 жылғы 14 наурыздағы № 264 "Қостанай облыстық мәслихатының Регламентiн бекiту туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде нөмiрi 4971 болып тiркелген, 2014 жылғы 19 тамызда "Костанайские новости" газетiнде жарияланған).
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2017 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2017 года № 7423
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Костанайского областного маслихата:
1) от 14 марта 2014 года № 264 "Об утверждении Регламента Костанайского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4599, опубликовано 13 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) от 4 июля 2014 года № 299 "О внесении изменений в решение маслихата от 14 марта 2014 года № 264 "Об утверждении Регламента Костанайского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4971, опубликовано 19 августа 2014 года в газете "Костанайские новости").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Утеулин
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов