Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 93 "Қостанай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 117 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 6876 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 93 "Қостанай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6771 тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32441191,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 20731611,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 89400,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1683500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 9936680,1 мың теңге;
2) шығындар – 35436392,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3974963,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3974963,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 339645,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
№ 14 сайлау округі
бойынша депутаты
О. Игимбаева
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Сандыбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 117 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 93 "О бюджете города Костаная на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 марта 2017 года № 6876
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 93 "О бюджете города Костаная на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6771, опубликованное 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции;
"1) доходы – 32441191,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –20731611,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 89400,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1683500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9936680,1 тысяч тенге;
2) затраты – 35436392,7 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -3974963,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3974963,6 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 339645,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 14
О. Игимбаева
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Б. Сандыбеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
города Костаная"
___________________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 февраля 2017 года № 117
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 93
Бюджет города Костаная на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы