Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 6908 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 16.11.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, қалалық сайлау комиссиясының келісімі бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 болып тіркелген, "Наш Костанай" газетінде 2014 жылғы 27 наурызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 15, № 18 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Жақыпов
Қостанай қаласы әкімінің
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Қостанай қаласы әкімінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
№ 15 сайлау учаскесі
Шекаралары: С. Баймагамбетов көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 88-ден № 92-ге дейін) 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (жұп жағы № 116-дан № 118а-ға дейін) А.П. Чехов көшесіне дейін, А.П. Чехов көшесі бойынша (жұп жағы) № 86 кварталының аумағы арқылы 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы № 148-ден № 178-ге дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (тақ жағы № 109-дан № 139-ға дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 193-тен № 231-ге дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 1 май көшесі бойынша № 126, 126а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166а, 168, 170, 170а, 172, 174, 174а, 176, 176а, 178; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 88, 92; Амангелді көшесі бойынша № 111, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 120, 122, 122а, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 127, 128, 128а, 129, 130; С. Баймагамбетов көшесі бойынша № 193, 199а, 201, 203, 203а, 207, 207а, 211, 215, 217, 219, 219а, 221, 221/2а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 229, 231; О. Қозыбаев көшесі бойынша № 96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/6, 125/8, 125/10, 125/18, 127, 129, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 137а, 138, 138а, 139а, 140, 140а, 141а, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 150а, 151, 153, 152, 152а, 154, 156, 156а, 158, 158а, 160, 162, 164; Победа көшесі бойынша № 109, 119, 119а, 121, 123а, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143/2; Пушкин көшесі бойынша №118А, 122, 126, 130, 130/1, 132, 134, Таран көшесі бойынша № 89, 105, 107, 111, 112, 116.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Таран көшесі, 118б, Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінің ғимараты.
18 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная"
Решение акима города Костанай Костанайской области от 27 февраля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2017 года № 6908. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 16.11.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с городской избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4493, опубликовано 27 марта 2014 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 15, № 18 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Жакупов
Приложение
к решению акима
города Костаная
от 27 февраля 2017 года
№ 3
Приложение
к решению акима
города Костаная
от 10 февраля 2014 года
№2
Избирательный участок № 15
В границах: от улицы С. Баймагамбетова по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 88 по № 92) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона) до улицы Тарана, по улице Тарана (четная сторона с № 116 по № 118а) до улицы А.П. Чехова, по улице А.П. Чехова (четная сторона) через территорию квартала № 86 до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона с № 148 по № 178) до улицы Победы, по улице Победы (нечетная сторона с № 109 по № 139) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона с № 193 по № 231) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 1 мая № 126, 126а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166а, 168, 170, 170а, 172, 174, 174а, 176, 176а, 178; по проспекту Аль-Фараби № 88, 92; по улице Амангельды №111, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 120, 122, 122а, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 127, 128, 128а, 129, 130; по улице С. Баймагамбетова № 193, 199а, 201, 203, 203а, 207, 207а, 211, 215, 217, 219, 219а, 221, 221/2а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 229, 231; по улице О. Козыбаева № 96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/6, 125/8, 125/10, 125/18, 127, 129, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 137а, 138, 138а, 139а, 140, 140а, 141а, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 150а, 151, 153, 152, 152а, 154, 156, 156а, 158, 158а, 160, 162, 164; по улице Победы № 109, 119, 119а, 121, 123а, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143/2; по улице Пушкина № 118А, 122, 126, 130, 130/1, 132, 134; по улице Тарана № 89, 105, 107, 111, 112, 116.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Тарана, 118б, здание Костанайского социально-технического колледжа.
Избирательный участок №18

Шекаралары: Летунов көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 116-дан № 124-ке дейін) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша (тақ жағы) шағын аудан аумағы арқылы Б. Майлин көшесіне дейін, Б. Майлин көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 6-ға дейін) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (жұп жағы № 190-нан № 194-ке дейін) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (жұп жағы № 48-ден № 54-ке дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (тақ жағы № 175-тен № 191-ге дейін) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (тақ жағы) Таран көшесіне дейін, Таран көшесі бойынша (тақ жағы № 133-тен № 135-ке дейін) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (тақ жағы 77, 79) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша № 126, 130, 132, 134, 136, 138; А. Бородин көшесі бойынша № 80, 82, 107; Дзержинский көшесі бойынша № 48, 50, 52, 54; Железнодорожная № 1, 3; Б. Майлин көшесі бойынша № 10, 12, 49, 49а, 51, 51а, 53; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша № 83, 83а; Пушкин көшесі бойынша № 175, 181, 183, 187, 189, 191; Таран көшесі бойынша № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; Урицкий көшесі бойынша № 4, 9.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Таран көшесі, 144, "Ілияс Омаров атындағы Қостанай облыстық қазақ драма театры" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

В границах: от улицы Летунова по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 116 по № 124) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (нечетная сторона) через территорию микрорайона до улицы Б. Майлина, по улице Б. Майлина (четная сторона с № 2 по № 6) до улицы Тарана, по улице Тарана (четная сторона с № 190 по № 194) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона с № 48 по № 54) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (нечетная сторона № 175 по № 191) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (нечетная сторона) до улицы Тарана, по улице Тарана (нечетная сторона № 133, 135) до улицы Летунова, по улице Летунова (нечетная сторона 77, 79) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по проспекту Аль-Фараби № 126, 130, 132, 134, 136, 138; по улице А. Бородина № 80, 82, 107; по улице Дзержинского № 48, 50, 52, 54; Железнодорожная №1, 3; по улице Б. Майлина № 10, 12, 49, 49а, 51, 51а, 53; по улице Шайсултан Шаяхметов № 83, 83а; по улице Пушкина № 175, 181, 183, 187, 189, 191; по улице Тарана № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; по улице Урицкого № 4, 9.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Тарана, 144, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский областной казахский театр драмы имени Ильяса Омарова".