Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне электрмен жабдықтау желілерін салу үшін жер учаскесіне қауымдық сервитутын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 1422 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қарашада № 7331 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 69-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Рудный қаласы, 39 махалла мекенжайында орналасқан электрмен жабдықтау желілерін салу үшін алаңы 0,8022 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитуты белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің коммуналдық мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного на земельный участок для строительства сетей электроснабжения
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 27 октября 2017 года № 1422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 ноября 2017 года № 7331
В соответствии со статьей 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного на земельный участок площадью 0,8022 гектар, расположенный по адресу: город Рудный, квартал 39, для строительства сетей электроснабжения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного по коммунальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов